Wpis z mikrobloga

O ja jebe. Ostatni raz jak go widziałem to może było z rok temu, miał na sobie jeszcze garnitur, bredził już, ale jakoś wyglądał.

Jak on wygląda teraz, włosy rozwalone, jakaś pomięta koszula, czerwony jakby dopiero co skończył ciąg alkoholowy.

Naprawdę przykro się na to patrzy, niesamowity upadek człowieka. Z osobistości, którą wszyscy szanowali, której przyjemnie się słuchało bo poruszał tematy, których próżno było szukać w mainstreamie do takiego dna.
Nic tutaj zabawnego nie ma, po prostu przykry obraz upadłego człowieka.

#maxkolonko
#ukraina
  • 22
nikt go nie kojarzył jako odklejenca gdy dodawał pierwsze filmy na yt


@seanconnery: On w 2016 chciał startować na prezesa TVP i jak to mu się nie udało to na swoim kanale odgrażał się, że konkurs był sfałszowany i nielegalny. A potem jeszcze wzywał do likwidacji TVP Polonia i zastąpienia jej kanałem na YouTube który mógłby prowadzić

Już wtedy miał takie dziwne jazdy, że ze schowka na miotły nawoływal do likwidacji
@lokomotyva: co ty #!$%@? dziecko xD. Golonko był jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w tym kraju. Ta sama liga co Lis, czy Durczok u swojego szczytu. W 2001 roku zdobył Wiktora dla najlepszego dziennikarza i przez lata przewijał się wysoko we wszelkich rankingach / głosowaniach. Przez długie lata kojarzył się z panem z USA ze śmiesznym akcentem, który jak był materiał w programie informacyjnym to też zawsze dodawał "Boston Maseczusets". Jego program
@FrasierCrane był od początku odklejeńcem, co jego książka z tych dawnych lat pokazuje (jazdy podobne jak Nemesis, tylko pisane a nie na filmie). Natomiast równoważył to po prostu robotą dziennikarską plus bez internetu to tak nie było widoczne. Potem odklejenie rosło a weszły też dragi i mamy teraz to co mamy.