Wpis z mikrobloga

Kanapka z pastrami, Meatologia Sikorskiego.

Mięso bardzo spoko, buła też. Jedyne do czego można się przyczepić to bardzo dużo majonezowego sosu - co dla niektórych będzie pewnie zaletą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podejrzewam, że można to skorygować przy zamówieniu, lepsze imho byłoby z sama musztardą. Pikle bardzo smaczne. W lokalu można też kupić surowe steki, argentyńskie i wagyu, mięso jest świeże i porządne / kupowałem wcześniej ( ) Są stoliki na zewnątrz, parking z drugiej strony budynku przy ulicy (płatny).


#jedzenie71 #wroclaw
kyloe - Kanapka z pastrami, Meatologia Sikorskiego. 

Mięso bardzo spoko, buła też. J...

źródło: 58BD8344-549C-4167-BE36-9D7856CC59E6

Pobierz
  • 15
@Tommy__: taka "kanapeczka" bardziej sie najesz niz burgerem.

Jadłem to pastrami, tylko na zwycieskiej. Ekspertem nie jestem, ale smakowało. Momentami zasuszało, tyle bylo miesa, takze ja widocznie nie dostalem tyle sosu co ty ale ogolnie pozytywnie. Frytki tez maja dobre
@Tommy__: taka perspektywa, w rzeczywistosci sa problemy zeby ugryzc całą bo szczeka z zawiasow wypada ( ͡° ʖ̯ ͡°) przynajmniej moja była taka wysoka (przez duza ilosc miesa). Nie to, zebym narzekał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja bym nawet proponowal brac ta kanapke solo, bo z frytkami to u mnie byl overkill i ledwo wcisnalem, na szczescie na posterunku była rozowa, ktora "nic
@Tommy__ zdarzało mi się zjedzenie połowy na obiad i drugiej połowy później na kolacje. Jak wciskałem całe naraz to jestem obżarty na maxa. Całkiem spora jest ta kanapka, zdjęcie nie oddaje tego
zdarzało mi się zjedzenie połowy na obiad i drugiej połowy później na kolacje


@klokupk: Też mi to chodziło po głowie ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)