Wpis z mikrobloga

@lekarz_operator_kolonoskopu: najbliższy parking, pod Carrefourem, jest za 5 dych. Wczoraj koło 15:00 już nie było miejsc, dzisiaj pewnie wcześniej bo dochodzi zwykły ruch marketowy. Ale co się naczekał człowiek na wyjazd... tylko że to dotyczy każdego parkingu. Potem Chorzów praktycznie stał
  • Odpowiedz
@enron: lepiej stanąć pod wiaduktem DTŚ koło Amic i podjechać tramwajem 3 przystanki, albo przespacerować się 20 minut. Ewentualnie parking silesia
  • Odpowiedz
@lekarz_operator_kolonoskopu: Już drugi raz sprawdzałem i polecam parking na Bytkowskiej 1b na terenie byłych targów. Wczoraj zajechaliśmy o 18:15 i było minimum 10 miejsc wolnych. Trzeba później spacerkiem przejść przez Park Śląski ale to 20 minut spaceru - wszystko za darmo.

z biletem idziesz do konkretnej bramki. To istotne bo część załogi była niedoinformowana i odsyłała "po wymianę biletów na opaski" przy bramie 4.

Tooltip - komórki nie działają, infrastruktura nie
  • Odpowiedz
jak dokładnie tam dojechać?


@vadersan95: https://www.google.com/maps/@50.291008,19.0053359,3a,75y,296.41h,96.89t/data=!3m7!1e1!3m5!1sBzK1EY1D2iXVxQ1JPRGG1Q!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DBzK1EY1D2iXVxQ1JPRGG1Q%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D93.16403%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656?entry=ttu tu masz ludzika

w miarę pewny ten parking że nikt nie opitoli auta?

Stawiałem tam auto 3 razy, za każdym razem miałem koła i katalizator. Ale musisz brać poprawkę, że parking nie jest oświetlony. Jest w bliskiej odległości do Radissona ale czy to jest jakiś wyznacznik to raczej nie.
Jak wracaliśmy dużą ekipą ze stadionu, to nikt nie krzyczał, że stracił szybę etc.
  • Odpowiedz
@polzwed a ten wiadukt to jaka miejscówka? obok stacji paliw to jest to miejsce? planuje być tak po 15 w Chorzowie.
@Vader-Poland no właśnie kurde jadę autem pożyczonym bo moje stoi u mechanika więc tak kurde chce aby parking był w miarę 100% pewny i oświetlony chociaż albo w jakimś ciut bardziej uczęszczanym miejscu
  • Odpowiedz
dobra to ciul zdecyduje się na Silesia city center


@vadersan95: no dobra a rozważałeś oficjalny parking na stadionie? Nie wiem w jakich pieniądzach i jestem pewien, że będzie problem z wyjechaniem. Ale za to będziesz stał w korku w doborowym towarzystwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MikoMag: @enron @vadersan95 2h grali od 20.40
Furę zostawiłem pod Silesia ok 19.30, było pod końcem kilka wolnych miejsc, w podziemnym wg info 200+. Dalej bimbajem "0" pod stadion, za free ofkoz, dalej brama nr 3, macanie dla ściemy kieszeni, kolka 50:50 przeszła, skan biletów bez dowodów. Żadnych kolejek, wszystko sprawnie. Pod stadionem budy festynowe z piwem 0.4 po 17 PLN XD
Powrót- dostać się jak najszybciej na góre, na Chorzowską
  • Odpowiedz
@lekarz_operator_kolonoskopu @Vader-Poland: zarówno oficjalny parking (100 zł) jak i ten pod carrefourem (50 zł) były zatkane wyjazdowo. W aucie byłem 23:15, z parkingu (Carrefour) udało się wyjechać dopiero o wpół do pierwszej. Zdecydowanie lepiej by było zaparkować gdzieś dalej i podjechać tramwajem, ale akurat mi bardziej zależało na tym, żeby mieć auto z ciuchami do przebrania i wszystkimi bambetlami jak najbliżej stadionu. Trochę miałem też obawy czy uda się w ogóle
  • Odpowiedz