Wpis z mikrobloga

Skarżycie, że w Photofeelerze oceny są zawyżone

Wydaje mi się, że nie chodzi o niskie wymagania ankietowanych pań, tylko serwis jest na bakier z matematyką!

Moje najlepsze zdjęcie dostało tylko ~16% głosów na "Very Attractive" i to wystarcza, że to zdjęcie uzyskuje aż 8.9 punkta na skali atrakcyjności. Przecież to jest absurd, żeby przyznać mi mordę 9/10 podczas gdy tylko 5 dziewczyn spośród 30 głosujących uznało mnie za "bardzo atrakcyjnego". Photofeeler ma błędny algorytm liczenia punktów, jest źle wyskalowany. Dlatego nie jest wiarygodny.

#tinder #photofeeler
danieldan - Skarżycie, że w Photofeelerze oceny są zawyżone 

Wydaje mi się, że nie c...

źródło: imgur

Pobierz
  • 6
@danieldan to jest na nic, jeśli kobiety same nie zagadują to nie jesteś dla nich atrakcyjny, nie ma sensu się tam eksponować. Jedyny plus byłby tski gdyby tam siedzieli ludzie potrafiący doradzić czy nawet zrobić jakieś przerobione zdjęcia w innej fryzurze, ciuchach jako inspiracje
@danieldan: Na calym swiecie sie liczy od 1-10/10 a tam 0-3 i wez to jakos sensownie zeskaluj. W ogole ja potrafilem tam dostac ocene 0 za twarz czyli sa kobiety ktore mnie daly do tego samego worka co przemcela czy tego incela z koszulka cod co mnie #!$%@? bo laski mi same do lozka potrafily wskakiwac i stawac na rzesach zebym tylko do nich w sklepie zagadal i to czesto nastolatki