Wpis z mikrobloga

Hejka, mam mega problem, używałem do tej pory kodi i nakładki polishteam, miałem tam wszystko najnowsze i najważniejsze, że był dubbing, napisy i generalnie wszystko. Teraz nie mogę nic włączyć i wyskakuje komunikat, że fanfilm nie może być zaktualizowany. Spróbowałem pobrać inne dodatki typu gaia, magic dragon, ale nie chce mi nic działać i nie mam już totalnie pojęcia co zrobić, żeby to działało.
Błagam was mordki o pomoc, bo włosy już wyrywam…
#kodi #telewizja #fanfilm #filmy #darmowe
  • 4
  • Odpowiedz
@Dobry_Ziomal: taka zaleta nakładek i aktualizacji wszystkiego co popadnie. Mogło Ci zaktualizować URLresolver do najnowszej wersji, bo wyszedł update. Ja wczoraj po tej aktualizacji miałem problem z niemal wszystkimi wtyczkami video.
Jak radzi kolega piętro wyżej - wyzeruj, nie instaluj żadnych nakładek i skup się na kilku najważniejszych wtyczkach, z który korzystasz.
  • Odpowiedz
  • 0
A dalibyście tipy jak najlepiej używać kodiego? W sensie które wtyczki, bo działa mi tylko magic dragon i gaia i czy wykupywać jakiś Real debrig, lekko zielony jestem jak nie ma nakładki? Jak będziecie uprzejmi i mili to chętnie przyjmę każdą pomoc, a jak nie to luzik po robocie poszukam jakiegoś rozwiązani na necie xd
  • Odpowiedz