Wpis z mikrobloga

strasznie cieszy mnie powrót Wiplera do #polityka
nie dość, że mega ogarnięty typ, to człowiek odczuwa posmak lat 2012-2015 i się młodszy czuje()
przydałaby się jeszcze Miriam Shaded. no i szkoda, że Kolonko i Kowalski zbzikowali, też bym ich widział w Konfie. całe swoje ponad 30 letnie życie czekałem na takie sondaże, jak teraz.
na pohybel lewactwu!

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpisu
  • 20
@korek_od_dupy: Wtedy to były autorytety:
Stonoga i Sumliński jako sojusznicy pisu przez których Dudeł wygrał wybory xD Jeden obrzydliwy bo oczernia przypadkowych ludzi od pedofilów (choć sam miał zarzuty o to) by ktoś z jego wyznawców dokonał samosądu a drugi to plagiator recydywista co jest karalne a i atakuje kontrkandydatów z opozycji żeby taki Duda miał ocieplony wizerunek.
Małpian Kowalski jak typowy narodowiec – najemnik, najpierw jechał po Pisie ale jak
o, czyli wipler spoko i zrównujemy w dół w takim razie? A miała być nowa świeżość XD


@Kryspin013:
Nie ja się poprostu zastanawiam jak to jest, że jak jeden polityk kłamie to ci to przeszkadza i go dyskwalifikuje a jak drugi kłamie to nie jest to dla ciebie żaden problem.
@Kryspin013:

Nie ja się poprostu zastanawiam jak to jest, że jak jeden polityk kłamie to ci to przeszkadza i go dyskwalifikuje a jak drugi kłamie to nie jest to dla ciebie żaden problem.


@kulass: To daltego #!$%@?łeś z Tuskiem w obronie wiplera i udajesz, że wcale nie o to chodzi?

Ale żeby uciąc te twoje fikołeczki: kto ci powiedział, że powrót tuska mi nie przeszkadza? Przeszkadza, konflikt tuska z karakanem
Ale pytanie: jak to się ma do twoich fikołków w temacie? xD


@Kryspin013: Fikołkiem było użycie przez ciebie argumentu o okłamywaniu swoich wyborców, skoro dla ciebie samego jest to argument wybiórczy, przy konfederacji dyskwalifikuje z głosowania na tą partie przy po już nie.
I nie bronie tu Wiplera tylko ciekawi mnie jak to jest tak wybiórczo pochodzi do okłamywania swoich wyborców.
@Kryspin013: Fikołkiem było użycie przez ciebie argumentu o okłamywaniu swoich wyborców


@kulass: ale #!$%@? jak zawsze w obronie kucerii. Widzę, ze ty myślisz, że ja biję do tego że nie wróci do polityki a wrócił. Otóż ziomek, nie o to tu chodzi. Gościu odkad szedł do polityki to zmieniał zdanie na swoją korzyść. Kojarzysz może jak obiecywał wyborcom po zostaniu posłem, że gdy zmieni stronę to nie będzie oszukiwał wyborców