Wpis z mikrobloga

Są tu użytkownicy umywalek nablatowych tego typu jak poniżej? Zastanawiam się jak z użytkowaniem, czyszczeniem i ew czy nie będzie za płytka (głebokość 10cm) - czy będzie to dobry wybór.

UMYWALKA NABLATOWA REA DENIS 61,5x35cm REA-U4800

#pytaniedoeksperta #budujzwykopem #remontujzwykopem #lazienka #kiciochpyta
cebula12klocuch13 - Są tu użytkownicy umywalek nablatowych tego typu jak poniżej? Zas...

źródło: rea-u4800_94503_full

Pobierz
  • 56
@cebula12klocuch13:
Miałem, nie narzekałem, jedyny minus to wymóg częstego czyszczenia. Natomiast nigdy więcej nie kupię umywalki nablatowej, tylko podblatowe+blat z konglomeratu/kamienia, bo jest wtedy dużo więcej miejsca na blacie i łatwiej zachować czystość.
Dzięki za odpowiedzi.

Dwie uzupełniające informacje:
1. Niestety pół/wpuszczana odpada - umywalka ma stać na blacie, niesymetrycznie względem szafek pod blatem
2. Myślę o niskim rancie, bo sam blat i tak będzie wysoko (będzie też szedł nad pralką) więc nie chcę mogę dać wysokiej umywalki

O średnim spływaniu pomyślałem, ale dziwią mnie informacje o rozchlapywaniu wody - "wszędzie tylko nie do umywalki".
Obecnie przejściowo mam roboczo jakąś wysoką nablatową "kulkę" 40x30 i
cebula12klocuch13 - Dzięki za odpowiedzi.

Dwie uzupełniające informacje:
1. Niestety...

źródło: umywal

Pobierz
@cebula12klocuch13: co do rozchlapywania zależy od baterii. Ja mam u siebie w jednej łazience taką umywalkę i do tego bateria wodospadowa niskociśnieniowa więc z tym problemu nie mam. Ale pozbycie się syfu z niej to jednak koszmar.
@Tachimetr: faktycznie też o tym myślałem, ale teraz większość takich nablatowych.. (#!$%@? może zalać mieszkanie, ale ma wygalać?). U mnie kwestia tego płytkiego blatu - 45cm, umywalki z przelewem mają grube korpusy - ciężko zmieścić.

@amozeinaczej przez rozlewanie z umywalki czy używanie kranu, który jest poza obrysem umywalki?

@FxJerzy: dzieki za konkret