Wpis z mikrobloga

Kto wiedział kim ta laska jest przed materiałami Stano?


@Yahoo_: z tego co tam wstawił stano to wiedział: onet, wyborcza, tvn, tvp i ludzie interesujący się gwiazdami.
Ale najgorsze w tym, że niby poważne media a nukt niczego nie weryfikuje, jeszcze rozumiem tvp, ale reszta ma chyba większe mniemanie o sobie, bo ktoś powie, że gównotemat tyle, że jaka masz pewność jak podchodzą do innych rzeczy.

Dlatego ten materiał jest taki
  • Odpowiedz
@Yahoo_: bo przeciętny widz stanowskiego nie jest tytanem intelektu. O ile janoszek może faktycznie na tym w jakiś sposób straci (zasięgi, jakieś współprace) to świadomie lub nie dał najmanowi drugie życie i wypromował chociażby kapele który dzięki występowi w hp mógł sobie we freakach dorobic
  • Odpowiedz
dokladnie, ma 2 miliony falszywych obserwujacych kont, prasa o niej pisala, wywiady w telewizji ale to stanowski sie przyczynil do popularnosci. nie ma co komentowac oszustwa bo tylko wypromujesz oszusta, co za brednie.


@krzywy_kanister: Nic takiego nie napisałem. Stwierdzam realnie jak to wygląda. Oczywiście "sława" zaserwowana przez Stano to nie jest "dobra sława", aczkolwiek niektórzy twierdzą, że nie ma czegoś takiego jak "zła sława". Tylko utrzymuje swoje zdanie, że więcej ludzi
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: dokładnie. Już się żaliła, że straciła wszystkie kontrakty i zlecenia do końca roku. I dobrze. A poza tym uważam, ze chodziło nie tyle o nią co o poziom „dziennikarstwa w Polsce, bo nikt kto o niej wcześniej pisał nie wszedł nawet na jej filmweb, nie poświecił 2 min na research
  • Odpowiedz
@jebluschytrus:

Przynajmniej 1,5 mln. ludzi wiedziało kim ona jest (tzn. myślało o niej jako o wielkiej, zagranicznej aktorce).
Skąd to wiem? A no średnio tylu widzów gromadzi przed TV program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

I to raczej takie minimum :) Ja wiedziałem, że ktoś taki istnieje, bo kilka razy gdy moja mama oglądała ten program, to z ciekawości patrzyłem jakie „gwiazdy” biorą tam udział.

A zapamiętałem jedynie Krzysztofa Ibisza więc XD
  • Odpowiedz
@Yahoo_

@robert5502: tak szczerze to chyba nikt się nie przyczynił bardziej do sławy Janoszek niż Stano :P. Kto wiedział kim ta laska jest przed materiałami Stano?

Setki tysięcy/miliony widzów programów rozrywkowych, w których brała udział jako gwiazda.
  • Odpowiedz
@Shatter: No występowała. Ja z tym nie polemizuje. Takie programy z tego co wiem mają po kilku gości dziennie, więc wiara w to, że ludzie będą kojarzyć każdego, kto w nich występuje jest dość naiwna. Co zresztą doskonale pokazuje wykres trendów googla.
  • Odpowiedz