Wpis z mikrobloga

@robert5502: uwaga przeprowadzam własne śledztwo w sprawie rzekomej gwiazdy Bollywood:

https://m.imdb.com/name/nm5361849/


Zagrała w 4 absolutnie beznadziejnych filmach, o których nikt nie słyszał. Taka z niej gwiazda jak ze mnie specjalista od spawania w kosmosie.


Koniec śledztwa, dziękuję.


@missioncritical: W linku, który podałeś, jest galeria kilkunastu zdjęć z festiwalu w Cannes. Widać na nich jak Janoszek chodzi po czerwonym dywanie, a masa reporterów robi zdjęcia. Obecnie, po filmie Stanowskiego, każdy powie,
Pobierz Wykopaliskasz - >@robert5502: uwaga przeprowadzam własne śledztwo w sprawie rzekomej ...
źródło: Janoszek
@Wykopaliskasz: Może dla ciebie fotki na ściankach kogoś uwiarygodniają, ale w moich oczach nie znaczą nic. Jeżeli ktoś się przedstawia jako aktorka, to pierwsze co sprawdzam to dorobek artystyczny. Jeżeli jest lichy i cienki jak szpitalna zupa, to wiem, że ktoś mocno nagina rzeczywistość ¯\(ツ)/¯.

Nie winię cię, że ciebie kolorowe fotki przekonały, bo tak samo przekonały wielu ludzi z mediów oraz przedstawicieli firm.

Jednakże ludzie z mediów widać nie podjęli
Jeżeli ktoś się przedstawia jako aktorka, to pierwsze co sprawdzam to dorobek artystyczny.

Naprawdę to sprawdzasz? Zawsze jak zobaczysz gdziekolwiek lub przeczytasz o kimś, kto się uważa za aktora, to robisz śledztwo na jego temat? Może już wcześniej słyszałeś o Janoszek i wiedziałeś o jej przekrętach? Albo lepiej podaj mi listę podobnych jej pseudogwiazd, o których wszyscy myślą, że są super wybitnymi sławami.

Jeżeli jest lichy i cienki jak szpitalna zupa, to
@Wykopaliskasz: nie chce mi się odpowiadać na całość, ale TAK - zawsze jak słyszę o kimś nowym, to sprawdzam szybko jego background. Myślałem, że to naturalne. Przecież mediom, a tym bardziej takim śniadaniowym czy plotkarskim nie wolno ufać ¯\(ツ)/¯.

I nie podam ci żadnych przykładów, bo jak się okazuje, że ktoś jest nikim, to ja go nawet nie zapamiętuję. Tylko wiesz, przypadek Janoszek jest dość ekstremalny i gdyby któryś dziennikarzyna sprawdził
Wcześniejszy komentarz napisałem właśnie po to, żeby obalić tę Twoją teorię. Wchodzą na IMDB i pierwsze co widzą, to występ Natalii na festiwalu w Cannes


@Wykopaliskasz: no ty łykasz taką fotkę, a ja sprawdzam w jakim celu w tym Cannes w ogóle była. Wtedy się okazuje, że co najwyżej mogła tam być w roli widza ¯\(ツ)/¯. Przecież to imdb dla mnie jest głównym dowodem na to, że babka ściemnia XD.

Obadaj
gdyby któryś dziennikarzyna sprawdził chociaż imdb


@missioncritical: Trzeci raz mam tłumaczyć, że sprawdzenie IMDB, nawet teraz, nic nie daje? Nie wystarczy IMDB, żeby cokolwiek zweryfikować w tej sprawie. Wręcz przeciwnie, jak wejdziesz na tę stronę, to Janoszek jest przedstawiona jako gwiazda festiwalu w Cannes.

Wtedy się okazuje, że co najwyżej mogła tam być w roli widza


@missioncritical: To nie wynika z informacji zawartych na tej stronie. Zwykli widzowie nie chodzą
Trzeci raz mam tłumaczyć, że sprawdzenie IMDB, nawet teraz, nic nie daje?


@Wykopaliskasz: trzeci raz mam powtarzać, że tobie to nic nie daje? XD Nie mierz wszystkich swoją miarą. Niektórzy potrafią myśleć krytycznie i łączyć kropki.

: To nie wynika z informacji zawartych na tej stronie.


@Wykopaliskasz: oczywiście, że wynika, bo tej jej filmy to dno, a nie Cannes.
trzeci raz mam powtarzać, że tobie to nic nie daje?


@missioncritical: Jak mi? Ja o tej sprawie się dowiedziałem ze dwa-trzy tygodnie temu, a ona od wielu lat chodzi po różnych stacjach telewizyjnych.

oczywiście, że wynika, bo tej jej filmy to dno


@missioncritical: Skąd wynika, że dno? Z ocen na IMDB? Jeśli tak twierdzisz, to nie masz pojęcia o filmach puszczanych w Cannes i jak są oceniane przez internautów na
Jak mi? Ja o tej sprawie się dowiedziałem ze dwa-trzy tygodnie temu, a ona od wielu lat chodzi po różnych stacjach telewizyjnych.


@Wykopaliskasz: no tak wynika z tego co mówisz. Gdyby dziennikarze sprawdzili chociaż imdb, to mogliby się połapać, skoro taki amatorski fact checker z poza branży jak ja widzi, że coś nie gra.

Skąd wynika, że dno? Z ocen na IMDB? Jeśli tak twierdzisz, to nie masz pojęcia o filmach
skoro taki amatorski fact checker z poza branży jak ja widzi, że coś nie gra.


@missioncritical: Teraz to każdy mądry, że widzi.

Krótko


@missioncritical: Nie masz pojęcia o branży filmowej. A to, że reporterzy zawalili, wiemy od początku tej afery. Nie o tym tu rozmawiamy.

Jak chcesz dalej tłumaczyć brak profesjonalizmu dziennikarzy


@missioncritical: Ja chcę tłumaczyć brak profesjonalizmu dziennikarzy? Teraz już się nie dziwię, że piszesz to co piszesz,
Nie masz pojęcia o branży filmowej. A to, że reporterzy zawalili, wiemy od początku tej afery. Nie o tym tu rozmawiamy.


@Wykopaliskasz: jednak wydaje mi się, że to ty nie bardzo kojarzysz. Jak ktoś może się nazywać gwiazdą Hollywood i Bollywood mając ponad 30 lat i 4 filmy w dorobku o których nikt nie słyszał? XD

Zabawny jesteś jak próbujesz tłumaczyć swoje braki, zarzucając mi, że ja czegoś nie rozumiem. Elo!
@missioncritical: Ponownie muszę Ci przypomnieć, że to nie są moje braki, bo to nie ja się nabrałem. Nie ja, nie Ty, pewnie większość osób na wykopie nie słyszało o jakiejś Natalii Janoszek przed tym, jak Stanowski zaczął o niej mówić. Piszesz o fikcji i się szczycisz, bo teraz każdy może pisać, co chce. Zawsze to wygląda tak samo, że po fakcie wszyscy są mądrzy.