Wpis z mikrobloga

#drukarka Dzień dobry, moja #!$%@? drukarka Samsunga wreszcie zdechła, więc czas kupić nową, mam nadzieję, że lepszą.
Budżet ok. 200-250zł, drukowanie ok. 20 stron na miesiąc. Bardzo fajnie jakby była możliwość druku bezprzewodowego.
Myślałem nad HP DESKJET 2710E, bo mogę kupić za 200zł, ale przeraża mnie funkcja, w której wspaniałomyślne HP zablokuje mi drukarke jak włożę zamiennik tuszu.
Z góry dziękuję za pomoc! #drukarka #drukarki #pytanie #sprzetkomputerowy #komputery
  • 10
@atakpadaczki: nie kipuje sie konsumenckich hp. Tusz kosztuje tyle co pół drukarki. A na poczatek dają Ci kilka kropelek tuszu w kartridżu startowym. HP dotuje drukarki, zeby potem kosić na tuszu. HP to tylko segment biurowy i wyzej, wtedy ok, te tanie to zlom od początku.
@atakpadaczki: Cześć. Pytanie czy potrzebujesz innych funkcji poza drukiem przez WiFi? Jeśli tyle wystarczy i nie chcesz mocno przekroczyć budżetu to polecam dopłacić nieco więcej i wybrać: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-canon-pixma-mg3650s-white-p-14707.html Poza WiFi masz funkcję automatycznego druku dwustronnego, którą na pewno docenisz. Co więcej koszt wydruku w przeliczeniu na stronę jest korzystniejszy niż w przypadku CANON Pixma TS3150,a dużej różnicy w cenie nie ma.

Osobiście nie polecam drukarek HP jeśli chcesz korzystać z zamienników,
  • 0
@drtusz dziękuję! zatem szykuje się zakup polecanego modelu bo w zupełności starczy mi drukowanko i wifi, plus drukowanie dwustronne też jest super opcją, o której całkowicie zapomniał. Dzięki raz jeszcze.