Wpis z mikrobloga

@koronawirus: Jak zbierzesz ze wszystkich platform do kupy to pewnie się zbierze jakieś 60k graczy naraz ale graj raczej w ten podstawowy tryb podboju albo rush bo w inne tryby nikt nie gra.
  • Odpowiedz
  • 0
@ireec: No właśnie szukam cokolwiek do podboju i wrzuca mi albo większosc botów albo czekam na gre i nikt nie chce dołączać :D Patrząc na steamcharts to w BF1 gra połowe mniej, w BF5 też około 4-5k gdzie w BF2042 jest aktualnie peak na te 10k jednocześnie na samym steamie i jestem zdziwiony, bo w grze albo jest pustka i twórcy walą w #!$%@? z tymi wynikami graczy online albo ja
  • Odpowiedz
  • 0
@ireec: No właśnie szukam cokolwiek do podboju i wrzuca mi albo większosc botów albo czekam na gre i nikt nie chce dołączać :D Patrząc na steamcharts to w BF1 gra połowe mniej, w BF5 też około 4-5k gdzie w BF2042 jest aktualnie peak na te 10k jednocześnie na samym steamie i jestem zdziwiony, bo w grze albo jest pustka i twórcy walą w #!$%@? z tymi wynikami graczy online albo ja
  • Odpowiedz
@koronawirus: Zobacz sobie czy masz na pewno zaznaczone w ustawieniach "crossplatform" czy jakoś tak. Jak patrzę po znacznikach w grze to jakieś 2/3 osób #!$%@? na plejaku albo xboxie, więc jak odznaczysz to są serio pustki.
  • Odpowiedz