Wpis z mikrobloga

@pasterzzxc: Szczerze jak patrzę na ten skład Portugalia - Polska (2:2)

Skład Polski: Boruc – Wasilewski , Żewłakow, Jop, Bronowicki (55. Golański) – Błaszczykowski, Dudka, Mariusz Lewandowski, Smolarek (73. Łobodziński) – Krzynówek – Żurawski (56. Matusiak).


Skład na mecz z Mołdawia

Wojciech Szczęsny - Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Jakub Kiwior - Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Sebastian Szymański, Damian Szymański, Nicola Zalewski - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik.


To nie był to taki
@ekjrwhrkjew: zacznijmy od tego, że Lewego nie można porównywać do Mączyńskiego, bo jeden był od destrukcji, drugi ustawiony wyżej. Dudka<Jodłowiec, a Jop <<<<<<<Szukała zdecydowanie xD
@pasterzzxc: Uczciwie rzecz biorąc miał personalnie najsłabszą kadrę w XXI wieku i sam awans na Euro to był mega wyczyn. Tam nie było pół gwiazdy, Smolarek to był totalny przeciętniak w skali europy, a u nas hurtowo zgarniał piłkarza roku. Ja nie wiem skąd przed Euro było ciśnienie na wyjście z grupy, jak to cud, że my tam zagraliśmy. W kolejnych eliminacjach się zesrało ale z tamtym potencjałem to miało prawo
Dla mnie nr 1 jest nadal Nawałka, bo Na Euro 16 jeden jedyny raz graliśmy na naprawdę wysokim poziomie


@bolekndm: Wiem że sentymenty są fajne, ale szkoda że to często wyidealizowane bzdety. Spójrz sobie na listę meczy z tamtych lat. Kilkanaście obitych kelnerów i zrobienie kultu z 2-3 meczy z kimś lepszym, a przed którym stawiali autobus i liczyli na cud. Nie bez powodu Glika wtedy nazwano betonem a o Pazdanie
@pasterzzxc:

Bez wątpienia najlepszy selekcjoner naszej kadry


No i dlatego tak dobrze mu wyszło euro 2008, a potem awansował na mundial 2010 bez problemu z łatwej grupy.

A nie, czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepszym trenerem kadry mogą go nazywać tylko janusze albo gówniaki, które nie pamiętają tamtych czasów. Tak naprawdę wygrał 1 (słownie jeden) mecz o punkty z dobrą drużyną.
@bolekndm: Nawałka santo subito do czasu aż trafili na dindunaffiny z innego kontynentu którzy nie reklamowali telewizorów manty i nie chlali oraz nie grali z Giblartarem Ukrainą czy inną Irlandią (ja pierdulę, ależ twardy brytyjski futbol)

po za końcówką że Szwajcaria był autobus i rozpaczliwa obrona.


To czekali na karne. Karne to loteria więc zawsze można na nie zwalić. Islandia i Chorwacja kolejnych turniejów. Więcej fuksa niż dobrej gry. Nawet Marylka