Wpis z mikrobloga

#primemma nie wypłaciło kasy młodemu magicalowi, zerwali umowe i nie pokazali statystyk z sprzedaży z jego reflinka.
Sprzedali te gale dobrze dzięki marce magicala i go wyruchali... jak się nazywa ten prezesik zjeb co się tutaj udziela ?
#!$%@? scamerzy !

#famemma #danielmagical
  • 38
  • Odpowiedz
@Jax89: Typie, nazywasz kogoś #!$%@?ą a nabierasz się na relacje od takich tytanów intelektu jak skolim, hornik a teraz magical xD

W ogóle to bawi mnie to, że robiłeś giveawaya PPV na ostatni Prime i wziąłeś udział w promocji gali na Wykopie, a teraz ciśniesz po Bezim jak menel po 10 Goolmanach. Dwubiegunówka czy wjechały jakieś mamroty?
  • Odpowiedz
Widać, że Cios miał dobre powody, aby nie przystąpić do walki i umowa pewnie była "na gębę" i chciał jej doprecyzowania. Nie taki ostatni frajer jak go próbują rysować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@Jax89 coś Ci powiem. W kontrakcie nie miał że ma dostać kasę za nie odbytą walkę. Koniec kropka. Co do PPV to mija się z prawdą. Tyle. Więcej nie będę tłumaczył. A coś do Twojego słownictwa to jest żenujące.
  • Odpowiedz
  • 4
@Bezi77: To prawda trochę mnie poniosło z słownictwem więc sorry ( u buka słabo poszło w dniu dzisiejszym ). Po gali powiedziałeś że otrzyma jakoś część wypłaty gdyż w kontrakcie jest o tym wzmianka, godzine temu poinformowałeś że dostał, a teraz piszesz że nic w kontrakcie niema o kasie w razie nie odbytej walki.. zdecyduj się chłopie !
  • Odpowiedz
  • 27
Są podpunkty których nie dotrzymał. Może za niedługo to wyjdzie. Po Gali miał coś zrobić (dogadać coś), nie zrobił tego. Myślę że za kilka dni to opiszemy.
Jeżeli ktoś ze mną normalnie gada to ja odpisuje. Ja mam Swoje lata i uwierz mi dużo w życiu przeżyłem. To że tu pisze z Wami to wielu się dziwi.
Jakby Łukasz zachował się tak jak obiecał to by nie było tematu.
Pamiętajcie że zawsze
  • Odpowiedz
  • 4
@Bezi77 nie śledzę wszystkich sociali Prime, dasz radę zawołać jak wyjdzie jakieś oświadczenie/sprostowanie z waszej strony? Jestem ciekaw co tam magiczne patusy odwaliły i z czego się nie wywiązały
  • Odpowiedz
co z tego że wypowiedzieli. Jak wcześniej podpisali.


@Bezi77: A jest w ogóle jakiś sens chodzić z tym do sądu? W sensie taka sprawa pewnie trwa latami, a potem ściąganie też może być trudne. No ale z drugiej strony co innego robić? Dogadać się z inną organizacją jak FAME z HIGH swojego czasu o te kontrakty?
  • Odpowiedz
@Bezi77: no spoko, ale to info zobacza wykopki, a nie widzowie Prime. Zadbajcie o transparentność i wrzućcie jakieś info na sociale ze dostał kasę i niech #!$%@?
  • Odpowiedz