Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że #elex to najgorsza pogothicowa gra od Piranhy. Co tu się #!$%@?ło to ja nawet nie. Fabuła żywcem wyjęta z Horizon Zero Dawn. Bohater zupełnie nijaki (rozumiem założenia fabularne, ale można było to wykonać lepiej). Wymęczyłem ten tytuł okrutnie. To jest właśnie ten gothicowy kult w PL, że takie gry potrafią wychodzić w tych czasach i niemiaszki się cieszą xD Nie grałem jeszcze w drugą część i po tym co tu zobaczyłem nawet nie mam ochoty. Riseny mimo, że też drewno to miały jakiś klimat a to kupsko to ja nie wiem nawet do jakiego katalogu wrzucić. Ach szkoda strzępić ryja, naprawdę.


#gothic #piranhabytes #risen
Mega_Smieszek - Muszę przyznać, że #elex to najgorsza pogothicowa gra od Piranhy. Co ...
  • 5
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek mi najbardziej przeszkadzał poziom trudności no i może zakończenie.
Cała reszta nawet nawet mi podeszła, ale elex cierpi na syndrom gothica3 duży świat który nie ma sensu i jest pusty. w risen mamy wyspe w risen 2 i 3 mamy wyspy, wszystko to zamknięte małe lokacje które są wypchane contentem i łatwe do eksploracji. w g3 i elex łatwo natknąć się na miejsca w których gracz nie powinien być z powodu
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: No Elex ma chyba najdłuższy i najbardziej napchany zwrotami akcji wątek główny i to jest koniec zalet. Jeszcze jedynka nie miała najgorszych dialogów, jak sobie przypominam. Ale ostatnio odpaliłem dwójkę w PsPlusExtra na PS5 i się totalnie załamałem, bo dialogi tamże to już jest nieśmieszny żart. Jak grałem na padzie to cały czas towarzyszyło mi poczucie, że gram w jakiś scam, sklejony na prędce, dialogi, o których wspomniałem to są
  • Odpowiedz
  • 0
@plasq W podobieństwie do HZD chodziło mi o wątek przedelexowy i tylko troszkę poelexowego.

W HZD sztuczna inteligencja wymknęła się spod kontroli i późniejsza ludzka koegzystencja wyglądała tak, że ludzie wierzyli we Wszechmatkę. W Elexie wierzyli w Elex, a przed nim leciała se kometa i każdy ratował się na swój sposób.
  • Odpowiedz