Wpis z mikrobloga

tak szczerze, naprawdę was obchodzi czy prime jakimś pachołkom wypłaca pieniądze? mnie kompletnie nie obchodzi, a może nawet lekko cieszy ze taka rodzina fas zobaczyła jak to jest być w roli widzów(pamiętamy te wszystkie kończymy na dziś wszyscy zmęczeni). dla mnie najważniejsze są dymy, patologia i dobra jakość transmisji, a to zapewnia prime mma. gdy oglądam patostreamy to chce dymy https://youtu.be/NdEfKlrJ9hM ()
#famemma
  • 6
via Wykop
  • 0
@Desmodan: bezrąk chyba ciagle powtarzał ze wypłacili według umowy, a ze fasiątka umów nie czytają bo są na próbę, to nie przeczytali ze w razie jakiegoś wydarzenia zostanie im wypłacone 0 zł, jakość umowy jest wątpliwa, ale no nikt nie zmuszał do podpisania
@xzvc: ja nie lubię robienia ludzi w #!$%@?, ale nie lubię też pomówień. Dopiero jak mrugała będzie miał w ręce wyrok sądu stwierdzający, że magical został oszukany, to będzie można jechać z prajmem
@xzvc popieram, jakiś patus płaczę że nie doczytał umowy i nie ma kasy? no to beka z frajera że dał się ogolić. Dostajesz umowę, czytasz ją od dechy do dechy nie potrafisz wynegocjować swoich warunków? No to jazda z tobą. Chyba że ktoś spełnił wszystkie warunki i próbuje ciebie rżnąć no to faktycznie bojkot firmy