Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: sranie w banie, każdy kto coś więcej się zna to widzi jeżeli dany model zaliczył degradacje i tego bardzo często już NIE KUPI
Przykłady to nowy type R albo poliftowa Gulia. To samo z nowym Qashqaiem i Octavia 4 i Focusem po liftingu

Nie przyjmujesz do wiadomości ze dany model da sie zepsuć i pogorszyć? W korporacjach liczy się tylko cyferka w Excelu. Przykład to nowe BMW XM którym się
@Fennrir: Podobno BMW wypięło się na rynek EU, ten model jest głównie na Chiny bo z tamtąd mają około 30 procent zamówień, nie wiedzieć czemu im sie to gówno podoba XD Paskudne paździsze. Oglądałem ostatnio recenzję tego modelu podczas krojenia cebuli i wyobraź sobie, że to cebula zaczęła płakać
@dzem_z_rzodkiewki:

Nie przyjmujesz do wiadomości ze dany model da sie zepsuć i pogorszyć?

Czyli uważasz, że osoby które mają e39, e60 stare i krzyczą, że nawet nie ta najnowsza a poprzednia seria 5 jest gównem chociaż nawet nigdy w niej nie siedziały a widzieć widziały ją głównie na YouTube pewnie mają rację? XD Jeśli chodzi o Bmw XM to moim zdaniem w gamie producentów aut jest ogólnie za dużo suvów do
Czyli uważasz, że osoby które mają e39, e60 stare i krzyczą, że nawet nie ta najnowsza a poprzednia seria 5


@Cztero0404: no to racja ale też taki argument jaki użyłeś jest używany do gaszenia każdego. Eee nie stać cie posiedziałbyś to byś wiedział. Tymczasem jak kupowałem autko za 150k to myślałem że padnę jaką degradacje zaliczyły niektóre dzisiejsze modele. 100x wolałbym golfa 7.5 albo poprzedniego Leona Cupre, ostatnie 4 lata to
@cwlmod: ja się jej już tyle naogladałem, że zaczęła mi się podobać ;p wczoraj sobie w takiej posiedziałem i ma wspaniałe fotele ;p

Z ciekawostek wadą wieku dziecięcego są przednie amortyzatory bo już widziałem dwie sztuki, które leżały na glebie z tego powodu ;p
no to racja ale też taki argument jaki użyłeś jest używany do gaszenia każdego. Eee nie stać cie posiedziałbyś to byś wiedział.


@dzem_z_rzodkiewki: Użyłem tego argumentu ponieważ wielokrotnie się z nim spotkałem i to ogólnie tyczyło się w sumie audi, mercedesa i może hondy również ogólnie niemieckich aut, mam wrażenie, że ludzie którzy mają w większości auta takie jak niemieckie nie mają takiej tendencji. Ten Golf 8 jest spoko z tego