Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy zaproszenie koleżanki na wesele która ma chłopaka jest nietaktowne? Szczerze mówiąc nie mam z kim iść, a to jest moja jedyna opcja.
Lub ewentualnie czy samemu jest sens iść? Nie jestem jakims mega ekstrawertykiem których wszystkich zagaduje, więc nie chce się czuć niekomfortowo a jednak bez partnerki to tak chyba się będę czuł. Dodam, że jest to tylko koleżanka i nic więcej.
#wesele #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
@Kamokamo O proszę bialorycerzyk w dupę pierd@#$&+- . Trzeba bronić kobiety przed innymi osobnikami! Bo ona jest moja i nie wolno jej niczego proponować bo swojego lubego to ona już ma!

Jak niskie trzeba mieć poczucie własnej wartości żeby baby pilnować i bronić niczym legendarnego skarbu albo jak pies kości. Bo to dla was normalne że to przecież jakiegoś typa wina że baba zgadza się pójść z tym typem na wesele. No
@Bertoos: można to porównać z tym, że masz zajebiste zabezpieczenia w samochodzie i widzisz jak ktoś probuje go ukraść (załóżmy że żadnych szkód nie zrobi). Wiesz, że mu się nie uda i olewasz czy może reagujesz bo jednak ktoś probuje Ci #!$%@?ć auto?
@Umenczon: O czym Ty #!$%@?. Ja nie bawię się w gierki z moją żoną . Może do niej podbijać kto chce - nawet i Leonardo Di Caprio i jak długo chce. Jeszcze na etapie związku wiedziała czego od niej oczekuje i musiało jej to odpowiadać bo przyjęła moje oświadczyny. A jeżeli uważa że będzie jej lepiej z kimś innym to cóż - droga wolna. Serio, ona naprawdę o tym wie że
@mirko_anonim: zaproszenie samo w sobie imo nie jest nietaktowne, natomiast ze względu na partnera raczej mało jest to prawdopodobne, że z Tobą pójdzie.
Jeśli musisz z kimś iść to zapytaj się jej czy nie ma jakiejś koleżanki która lubi wesela, może Cię spiknie z jakąś fajną dziewczyną.

Jeśli termin już tuż tuż i nie masz z kim iść to idź sam i się baw, nikt nie powinien mieć pretensji jeśli zatańczysz
A czemu partnerka a nie kumpla z którym można się uchlac normalnie? XD.
Niby #!$%@? o postępowym społeczeństwie ale nadal się to #!$%@? słyszy że musi być "partnerka/partner". na #!$%@? oni?
Wesela same w sobie są nudne to nie lepiej wziąć po prostu kogoś z kim się będzie dobrze spędzać czas?