Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy zaproszenie koleżanki na wesele która ma chłopaka jest nietaktowne? Szczerze mówiąc nie mam z kim iść, a to jest moja jedyna opcja.
Lub ewentualnie czy samemu jest sens iść? Nie jestem jakims mega ekstrawertykiem których wszystkich zagaduje, więc nie chce się czuć niekomfortowo a jednak bez partnerki to tak chyba się będę czuł. Dodam, że jest to tylko koleżanka i nic więcej.
#wesele #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Zalezy jaki chlopak. Jesli zwykly koles. To po prostu zwykle #!$%@?.

Jesli jakis #!$%@? to i tak popelniasz #!$%@? ale zaplacisz za nie i mozesz miec spore problemy.

Jestes gotowy na obie opcje?

(Postaw sie na chwile na miejscu typa. Bo loszki bywaja glupie.)
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim nie, nie jest. Jak oni nie będą mieć z tym problemu to luzik. Przecież pójście na wesele to nie zdrada tylko pójście potańczyć, popić itd. Imo całkiem normalne
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zaproszenie koleżanki jest okej, pod warunkiem, że macie odpowiednią relację i chłopak o tym wie i nie ma nic przeciwko.

wykopki wielokrotnie już udowodniły, że relacja przyjacielska między osobami różnych płci jest dla nich nie do pojęcia xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: samemu jest sens iść ale zaprosić dziewczynę która ma chłopaka jest jak najbardziej w porządku, podobnie jak pójście z kolegą/koleżanką mając kogoś. Wesele to nie zjazd swingersów od razu.
  • Odpowiedz