Wpis z mikrobloga

Nigdy mnie nie przestaną zadziwiać podwójne standardy wśród kobiet. Idealnie widać to na przykładzie związku Roksany Węgiel z jej partnerem. Gdyby było na odwrót, i on był przystojnym 18 latkiem a ona 27 letnia kobieta z nadwagą, to byłoby "you go girl" wygląd nie ma znaczenia itd. no ale że jest na odwrót, to komentarze są naprawdę obrzydliwe (kilka z nich wrzuciłem w komentarzu) Potwierdza się po raz kolejny, że kobiety to nie jest empatyczna płeć. Brzydkich mężczyzn najchętniej wsadziły by do obozów koncentracyjnych, bo on nie ma prawa na miłość, szczęście, czy spotykanie się z kobietą, a fakt że Roksana jest szczupła i dobrze wygląda sprawił, że karynom w komentarzach lała się piana z pyska ze złości.
#p0lka #zwiazki #przegryw #tfwnogf
Pobierz JohnnyPomielony - Nigdy mnie nie przestaną zadziwiać podwójne standardy wśród kobiet....
źródło: IMG_20230806_184424
  • 48
@RudyZibi: no ewidentnie jest skoro potrafi wyrywać dziewczyny w peaku atrakcyjności, to nie ty decydujesz kto jest atrakcyjny a kto nie tylko dziewczyny.
On jest oczywiście obleśny ale jak widać wzrost wystarczy by to całkowicie zrekompensować.
Nigdy mnie nie przestaną zadziwiać podwójne standardy wśród kobiet.


@JohnnyPomielony: To nie są standardy kobiet, tylko standardy tych konkretnych osób, które opublikowały komentarze. I to ich zachowanie należy piętnować, a nie atakować całą grupę, bo ktoś coś. Ja nie podpisuję się pod tymi działaniami, podobnie jak wielu mężczyzn nie podpisuje się pod tym co wypisują tu przegrywy.
@JohnnyPomielony jest obleśny nie przez wygląd, ale przez to, że zostawił poprzednią kobietę i dziecko. Już tego insta nie ma, ale jego ex twierdziła, że nie interesuje się dzieckiem. Na razie mi się tego nie udało potwierdzić, ale gdyby tak było to niech go dojeżdżają.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

3 komentarze z insta to ekstra dowód na poparcie tezy, dla mnie też gościu jest obleśny, jakby było w drugą stronę to też nie widziałabym powodu żeby ukrywać swoje zdanie
do tego komentarze bóldupiące że gościu jest na nią za brzydki były mnóstwo razy i na wykopie wśród panów, na pewno i na innych stronach są faceci co tak piszą, ale nie, podwójne standardy to tylko wśród kobiet, patrzcie 3 komentarze randomowych
@JohnnyPomielony:
Nic nadzwyczajnego, narcystyczne kobiety zawsze dostają sraczki gdy starszy koleś jest z młodszą, bo strasznie obniża im to poczucie wartości. Oprócz zaszczucia gościa jest tu widoczny motyw "prewencji ogólnej", w postaci przekazania innym kobietom, że starszy i nieatrakcyjny partner, to zły partner i nie powinny się z takimi wiązać, dzięki czemu finalnie mogą podtrzymać swój status na rynku świń.
@JohnnyPomielony: wy sobie wszystko wytlumaczycie. Ładna dziewczyna wzięła średniego typa i nadal wmawoacoe sobie blackpillowe brednie bo w internecie są głupie komentarze xd W taki sposób można wszystko udowodnić obu plciom