Wpis z mikrobloga

  • 0
słaby towar


@Cin-Cin: Towar akurat dobry, chlopak kolezanki sprowadzo prosto z kolumbii zadne polskie podrowko.

kokaina jest lajtowa w porównaniu do krajówki


@Depilator: Co to krajwka

zapraszam na priv, również zażyłem tego szatanstwa i mogę rozmawiać jeszcze 6 godzin.


@Rapczyn: Spoko ;)
  • Odpowiedz
@Mlodazs: powody mogą być dwa - po pierwszy koks jest #!$%@? przereklamowany, po drugie 90% jak nie więcej towaru na ulicy nie ma w sobie za grosz koksu tylko jakieś gówno które go udaje.
  • Odpowiedz
prawdziwy kokon jest nie do podrobienia dla doświadczonych wszelkich stimiarzy, ale ogólnie w Polszy na ulicy ciężko o coś takiego, żeby to mialo z 10% chociaż..
sytuacja z koksem jest obecnie na takim etapie jak sytuacja ze ścierwem kiedyś, mieszają to że wszystkim (a teraz jest większy wachlarz wypełniaczy udających koko), niebawem dojdziemy do takiego stanu ze kox to będzie głównie jakiś hexen, tj teraz feta to kofeina xd
  • Odpowiedz
Co to krajwka


@Mlodazs: krajówka to amfetamina

Koks nie #!$%@? mocno z kapci (przy normalnym dawkowaniu ofc xd). To jest chyba jego największa zaleta. Po ścierwie zjazd i dwa dni potrafi trwać nie wspominając o tej okropnej bezsenności. Po "chrzaniku" pojawia się chęć na rozmowę, na posłuchanie muzyki, tańczenie - zaczyna schodzić i czujesz się dokładnie tak jakbyś nic nie brała. Niestety cena w połączeniu ze słabą wydajnością w porównaniu do
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: @Mlodazs: potwierdzam z tym przereklamowaniem. jadłem koks kilkukrotnie, ten polski, zagraniczny i ten niby "prosto z kolumbii mordo" i wynika z tego, że im lepszy koks tym człowiek jest mniej "naćpany" ale czuje się, że może wszystko. Gorszy koks bardziej spidował i bardziej mielił w bani
  • Odpowiedz
@jebluschytrus: bo koksu się nie wali po to żeby się naćpać jak jakimś klefedronem XD Właśnie to jest najlepsze w dobrym koksiku, że go w ogóle nie czuć.

A jak go jeszcze połączysz z ziółkiem i małą ilością benzo to w ogóle masz wrażenie że możesz góry przenosić, tylko trzeba w dobrych proporcjach bo za dużo benzo to #!$%@? zejdzie, a za dużo weedu to skończy się wtapianiem w kanapę.
Ofc
  • Odpowiedz