Wpis z mikrobloga

Piękny przykłąd bycia owcą, albo jeszcze bardziej baranem którego można golić a on jeszcze się cieszy xD
Skoro ktoś zbiera pieniądze na respirator a ja je wpłacam to wpłacam z przekonaniem że 100% KWOTY IDZIE NA TEN RESPIRATOR a nie tylko 5% bo pozostałe 95% musi iść na utrzymanie POTĘZNEJ FUNDACJI z dziadkami ciotkami i córkami w zarządzie.
Czy pojawia się podczas zbiórki jakakolwiek informacja że wpłacone pieniądze tylko w części zostaną przekazane na wybrany cel?
Ale wiadomo smutne dzieci, smutne zwierzątka patologia i źli politycy z którejś ze stron to temat medialny który zawsze zrobi zasięgi i zbierze widownie. ZAWSZE! Tyle lat wkładania papki do głowy Polakom a ci dalej jak zagubieni we mgle.
#owsiak #woodstock #polska #bekazpodludzi
Canova - Piękny przykłąd bycia owcą, albo jeszcze bardziej baranem którego można goli...

źródło: xD

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
Skoro ktoś zbiera pieniądze na respirator a ja je wpłacam to wpłacam z przekonaniem że 100% KWOTY IDZIE NA TEN RESPIRATOR a nie tylko 5% bo pozostałe 95% musi iść na utrzymanie POTĘZNEJ FUNDACJI z dziadkami ciotkami i córkami w zarządzie.


@Canova: To jest część prawdy.

Bo akurat ogromne fundacje, takie jak WOŚP czy Caritas, ale też np. duże serwisy zrzutkowe w internecie itp. zazwyczaj mają doskonały (bywa że bliski czy
  • Odpowiedz
@Canova: Większość ludzi nie ogarnia jak on kasę ciągnie i bezmyślnie oskarżają go o "wyciąganie z puszki", co pozwala mu się łatwo obronić.
A kasę zarabia na prowizji od kupna sprzętu. Schemat jest taki. Fundacja WOŚP zbiera pieniążki i kupuje sprzęt. Przy czym kupuje nie to co jest potrzebne szpitalom, tylko to co sama uzna że jest potrzebne. A gdzie kupuje? Mrówka Cała, Złoty Melona czy jak to tam się nazywa.
  • Odpowiedz
pisze jeszcze raz mimo że mi sie nie chce a Ty nie umiesz czytać z uwagą


@Canova: nie chce mi się udowadniać, ale twierdzę że Ziemia jest płaska, podtrzymywana przez 4 słonie.

Tak jest, ale nie chce mnie się tego udowadniać. A kto twierdzi, że Ziemia nie jest płaska, jest: debilem, kretynem, zjebem, idiotą, oraz #!$%@?. Ale mi się nie chce udowadniać, że nim jest.
  • Odpowiedz
@Canova: canova nieudaczniku - finanse tej fundacji sa jawne, mozesz sobie sam do nich zajrzec i tam ustalic co robia z kasa. I co robia? Wlasnie to o czym mowia, ze robia, tam nie ma zadnych przewałów.
A widziałes sprawozdanie caritas?
  • Odpowiedz
@Canova: a co wy myślicie, że Owsiak cały rok tylko drukuje serduszka i żyje za hajs z darowizn? XD
Chłop zapierdziela i zajmuje się mediami, prowadzi szkolenia, występuje nawet na konferencjach jako coach z gadkami motywacyjnymi - z tego wszystkiego ma tyle hajsu, że nie musi nawet rozkminiać czy podpierdzielić hajs z fundacji i wystawiać się na odstrzał (już dawno pisiory by go udupiły ale nie mają haka tylko powielają "podejrzane"
  • Odpowiedz
Skoro ktoś zbiera pieniądze na respirator a ja je wpłacam to wpłacam z przekonaniem że 100% KWOTY IDZIE NA TEN RESPIRATOR a nie tylko 5% bo pozostałe 95% musi iść na utrzymanie POTĘZNEJ FUNDACJI z dziadkami ciotkami i córkami w zarządzie.


@Canova: zanim zaczniesz najeżdżać na Owsiaka, może zadaj sobie trud i poczytaj o ich finansach, niekoniecznie na blogu tego idioty, co się z nim sądził?
Tak w skrócie: tak, całe
  • Odpowiedz
@Canova To może porównamy ile % zabiera obsługa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a ile % ze zbiórek Caritas idzie do utuczonego na naiwności ludzi kleru? Jakoś nie widać karetek, respiratorów fundowanych przez Caritas w odróżnieniu do WOŚP
  • Odpowiedz
@Canova: coś ci się proporcje synek pojechały - polecam zobaczyć kraj kuco wolności jakim jest USA - tam fundacje biorą średnio po 25-35% zebranych środków na działalność („na siebie”). WOŚP bierze jakieś 3% - co jest zupełnie innym poziomem.
  • Odpowiedz
@Canova: wlasciwe po co sie przywalasz z wpisami tego owsiaka i wosp, jezeli tego nie wspierasz? Niech sobie dzialaja i jezdza czym chca

Ja nigdy nie dorzucilem sie do tej szopki czerwonego rycyka i pajacow „wyznawcow jednodniowej dobroczynności” i nie musze sie czepiac, polecam
  • Odpowiedz
Piękny przykłąd bycia owcą, albo jeszcze bardziej baranem którego można golić a on jeszcze się cieszy xD

Skoro ktoś zbiera pieniądze na respirator a ja je wpłacam to wpłacam z przekonaniem że 100% KWOTY IDZIE NA TEN RESPIRATOR a nie tylko 5% bo pozostałe 95% musi iść na utrzymanie POTĘZNEJ FUNDACJI z dziadkami ciotkami i córkami w zarządzie.

Czy pojawia się podczas zbiórki jakakolwiek informacja że wpłacone pieniądze tylko w części zostaną
  • Odpowiedz
@revente: Da się, ale to musi być skala mikro i ktoś musi dawać min kasy ze swoich ;) (bo zakładam, że coś się za prowadzenie fundacji płaci chociażby księgowemu).
  • Odpowiedz
@revente: Rozwiązanie tej zagadki jest proste - pieniądze zebrane podczas Orkiestry idą w 100% na cele wskazane. Ale nie od razu bo rozliczenie końcowe jest jakoś w połowie roku. Przez tych kilka miesięcy na koncie bankowym pojawiają się odsetki, które nie idą na cele zbiórki tylko na utrzymanie imprezy. Oprócz tego przez cały rok fundacja zbiera datki poza zbiórką celową, i to też jest przeznaczone na działanie fundacji. Do fundacji wpływają
  • Odpowiedz