Wpis z mikrobloga

Wszystkie moje wczorajsze porażki i niepowodzenia ukształtowały to, kim jestem dziś: samotnym, schorowanym facetem, który zarabia ledwo aby przeżyć, i który nie może nawet wrócić na wieś do rodziców, bo raz że nie ma tam żadnej pracy a dwa – pokłóciłem się z nimi tak bardzo, że nawet na święta się nie widujemy.

Wszelkie moje porażki miłosne również nie pomagają – wiele kobiet odrzuciło mnie już na starcie, za to te, z którymi byłem w mniej lub bardziej chwilowych relacjach, które wręcz od nich wybłagałem, okazały się tak męczące, kosztowne oraz niszczące psychikę – większość mnie zdradziła, bo każdy związek „na siłę” kończy się zdradą – że jednak wolę być sam.

Żyję skromnie i bez wygód – umrę samotnie i bez pieniędzy.

Dziesiątki tysięcy lat rozwoju cywilizacji i kurde mnóstwo chłopa żyje jak ja albo nawet i gorzej – już bym wolał być farmerem w Mezopotamii, zrobić kilkoro dzieci przed ukończeniem 20 roku życia i umrzeć krótko po 30tce na ból zęba czy inny katar…

#przegryw #zalesie #pracbaza #zwiazki #depresja
  • 3
@PakaBaka Ale przecież wszyscy redpillowcy, goscie od samorozwoju etc. powtarzają w kółko że porażki kształtują charakter, hartują człowieka i inne bzdury, gdyby tak było przegrywy byłyby największymi twardzielami w każdym obszarze życia.Nawet szkolni oprawcy tak się tłumaczą, że to tylko zabawa, to dla jego dobra, żeby #!$%@?ą nie był. To wszystko są kłamstwa, łatwo zauważyć że ludzie którzy mieli w dzieciństwie łatwo osiągają sukces za sukcesem i to ich napędza, sukces rodzi
@PakaBaka wszystko zależy od ciebie. Masz dostęp do całego świata w swoim telefonie, możesz zrobić miliony kursów, ale jeśli będziesz siedział na dupie i płakał nad swoim losem to nic się nie zmieni.