Wpis z mikrobloga

A miało być tak pięknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co tu dużo mówić jako gracz pecetowy jestem załamany tą informacją. Zupełnie nie rozumiem polityki Rockstar. Nie chodziło o jakiś tam remaster czy remake ale samo wydanie tego legendarnego tytułu na komputery. Dla graczy którzy ograli RDR2 to byłaby wyśmienita okazja żeby zapoznać się z poprzednikiem tym bardziej że jego fabuła opowiada dalsze losy bohaterow znanych z dwójki i samo studio by zarobiło kokosy na sprzedarzy na Steam. I co mam teraz zrobić? Kupno PS4 odpada bo już miałem, ograłem exy i sprzedałem. Kupno Nintendo Switch dla tej jeden gry? Chyba to jedyna sensowna opcja. Mam nadzieję że w wersji na japońskiego handhelda będzie polska wersja językowa co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku gier na tą platformę.

#reddeadredemption #rdr #rdr2 #gry #pcmasterrrace #konsole #ps4 #nintendoswitch
Larsberg - A miało być tak pięknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co tu dużo mówić jako gracz pecetowy ...

źródło: RDR

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
A miało być tak pięknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Larsberg: Kto mówił, że będzie pięknie? Jedyne info o remasterze/remake wyszło od dziennikarzy growych, którzy goniąc za clickbaitami bezmyślnie kopiowali wpisy anonimowych insiderów z twittera XD tyle teraz warte są te wszystkie portale growe...
  • Odpowiedz
@Larsberg: Wysrali się po prostu na nas, nie wiem jaki deal zrobili z Nintendo Switch ale nie mogli po prostu dać na PC bo macie kupować Switcha!! Zrozumiano? To jest biznes.
Gdzie jest strona gdzie bezpośrednio można im napluć w ryj?
  • Odpowiedz
@Larsberg: ja mam ps4 ale wciąż jestem zawiedziony. Dla mnie takie gry gra się lepiej na PC. Nawet gdybym nie miał PS4 to Switch jest całkowicie poza strefą moich zainteresowań. Ech Rockstar co raz bardziej przekracza granice dobrego smaku.
  • Odpowiedz
@Larsberg: kod tej gry się ponoć trzymał na charchu żula więc danie tego na platformę o mnogości konfiguracji dałoby efekt gówna a la GTA IV, no i wiadomo, że Take2 chce tylko łatwe hajsy więc machnęli tylko szybki port
  • Odpowiedz
  • 1
@vulcanitu: Nie bądź śmieszny. To jest gra z 2010 roku więc na obecnych PC by hulała aż miło. Tak jak mówię jeśli na słabego Switcha przeportować da się to na komputery tym bardziej.
  • Odpowiedz
@Larsberg: typie zrozum, to nie jest kwestia tego czy się da, bo się da, ale byłoby to bardziej czasochłonne naprawić kod no i droższe, a T2 lubi wysrywać po kosztach
  • Odpowiedz
Kupno Nintendo Switch dla tej jeden gry? Chyba to jedyna sensowna opcja.


@Larsberg: Najlepsza opcja nie kupować i nie nabijać im kabzy. Inna opcja to kupno np Steam Deck i postawienie tam emulatora do Nintendo Switch
  • Odpowiedz
Czy naprawdę to jest taki problem przeportować z PS3 na PC


@Larsberg: akurat tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie za rok, dwa wrzuca i na pc jak nahapia sie z konsol ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Larsberg: akurat przeportować z ps3 na pc to jest problem. Tam jest CELL z którego ciężko się portuje ale jak już mają wersję na ps4 czy xboxa one to mogli by łatwiej na pc przeportować
  • Odpowiedz
@Larsberg: Brak PC to jedno, ale są jeszcze pogłoski, że to ma nawet nie mieć 60 FPS. Jakimś cudem 13 letnia gra nie jest w stanie działać w 60 FPS na obecnych konsolach.

Wiadomo, że to będzie tylko szybki port by wyciągnąć trochę kasy.
  • Odpowiedz