Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie dziś na powrót z pracy Namysłowa a tak jakoś bo nie piłem go chyba z rok czasu.
Powiem tak - to jest jakiś #!$%@? dramat co grupa Żywiec zrobiła z tym piwem. Kupiłem świeże (data lipiec 2024) i nie naświetlone a to smakuje dokładnie TAK SAMO jak Tatra XDD a wiecie ile w żabce za to dałem? 5,20 #!$%@? 5,20 za Tatrę w rzeźbionej butelce XD Czy wy tam poważnie klienta traktujecie w ogóle?
To piwo mialo ziemisto-piwniczno-kawowy smak, nie wiem od czego, może przez surowce nieslodowane.
Ja myślę, że to piwo kosztuje aż tyle tylko po to żeby pan Gienek jak idzie na piwo z panem Januszem mógł kupić Namysłowa i poczuć się jak KTOŚ bo on nie pije Harnasia tylko NAMYSŁÓW xD
Jak ceny koncernowych piw dobiją do 6-7 zł to już nie będzie się opłacać nawet na grilla ich brać no chyba, że będzie 20+20 w biedrze to wtedy odbędzie się wielka pielgrzymka narodu.
#piwo #namyslow #zywiec #alkohol #szycheucontent
SzycheU - Kupiłem sobie dziś na powrót z pracy Namysłowa a tak jakoś bo nie piłem go ...

źródło: DSC_3031

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@SzycheU: ogółem teraz powoli się opłaca pojechać do niemiec po piwo bo cena niższa a tam byle jakie piwo jest lepszy niż u nas koncerniak, obniżają volty w piwie żeby nie podnosić ceny, a czekaj #!$%@? ponoszą cenę i obniżają volty... jako wielbiciel dobrego piwa raz na jakiś czas jestem w uj zniesmaczony... niestety
  • Odpowiedz
@SzycheU: Większość masowych alkoholi jest dobra na początku produkcji, żeby przyzwyczaić meneli. Nawet Harnaś na samym początku był dobry czy wódka Krupnik. Ogólnie wszystkie piwa, które przejął koncern Carlsberg to siki, a biedronkowe alko jeszcze słabsze.
  • Odpowiedz
  • 5
@SzycheU każde piwo smakuje jednakowo jak sfermentowane gówno. nie ważne czy kupię Tatrę, harnasia czy krafta z browaru koczkodan dojrzewającego w półotwartej kadzi za 50 zł/ butelka. nie rozumiem ludzi którzy piją te smrody z własnej nieprzymuszonej woli a potem wydziela się od nich aromat menela śpiącego na dworcu. PRZESTANCIE PIC TO GOWNO IDIOCI!!
  • Odpowiedz
@SzycheU: potwierdzam 8 lat temu wjeżdżały tylko Namyślaki, teraz to już wolę sobie Zimnego Lecha wypić na cześć nieodżałowanego prezydenta.
Podobna sytuacja była jakieś 13 lat temu z Wojakiem - smakowało jak ambrozja, a teraz to chyba tylko żule to piją jak już nie ma nic innego na melinie.
  • Odpowiedz
@SzycheU: Po co to wgl pic? Ja rozumiem jeszcze z kija w knajpie dla przyjemnosci lub do fajnego posilku, a jakies koncernowe szochy z butelki, bleh. Polakom dlugo jeszcze zajmie zrozumienie ze alkohol jest juz powoli foux-pas. Zreszta czego oczekiwac po kraju, w ktorym nie ma kultury picia.
  • Odpowiedz
@CarrighanN: Akurat kolego #!$%@? bzdury, praktycznie cała Europa chleje i nasz kraj nie jest tu jakiś super wyjątkowy.

Niemcy, Czechy, Wielka Brytania i Holandia zalewają się browarem, kraje śródziemnomorskie winem i destylatami na bazie owoców, Skandynawia i Europa środkowa oraz wschodnia walą wódkę na szeroką skalę.
  • Odpowiedz
@SzycheU kilka tygodni temu kupiłem w biedrze Namysłowa z jakimś innym kapslem i był git, nawet miło się zaskoczyłem smakiem. Za to kilka dni temu kupiłem z normalnym kapslem w Dino to strach nawet do kibla wylać bo gówno by wyskoczyło takie #!$%@?.
  • Odpowiedz
To piwo mialo ziemisto-piwniczno-kawowy smak


@SzycheU: Nigdy nie było ani ziemiste, ani piwniczne, ani kawowe, ponieważ Namysłów Pils to lager. Lager nie może być ziemisty czy piwniczny.

no chyba, że


W tym zwrocie przecinka nie stawia się przed "że". Prawidłowo: no, chyba że.
  • Odpowiedz