Wpis z mikrobloga

@tomaszk158: Typie wstawiasz zdjęcie gdzie opakowanie sugeruje dość mocno że to jest masło. Jak nawet kupisz 100 takich paczek to to nie będzie masłem.
Vs
Cena promocji która jest prosta do uzyskania a warunki są jasno opisane. Oglądaj gazetke promocji dziw się że wypisane są promocje.
@Yurakamisa:

Cena promocji która jest prosta do uzyskania a warunki są jasno opisane


a wiesz, że na tym produkcie skład też jest jasno opisany? Mniejsza, topic nie o tym. Ale uzyskałem cenne informacje, że próba oszustwa klientów jest tylko czasem zła xD

Ciekawe ile razy od czasu trwania promocji te bezradne acz chamskie kasjerki musiały tłumaczyć emerytom dlaczego nie zapłaciły 9.99 tylko 12.99. W tym czasie Ty pewnie gotujesz sie w
#!$%@? zagadki matematyczne z biedronka, Halina chodź zostaniesz pitagorasem


@sztywny_misza: masz bardzo jasno podaną cenę i warunek niższej ceny. Gdzie tam biedronce do lidla, gdzie masz cenę z dwiema gwiazdkami, cenę z gwiazdką, cenę małą a w ogóle to aktywuj ekupon w lidl+ bo wuja zobaczysz a nie zniżkę. A żeby przypadkiem nie wyłapać za szybko, to przy nabijaniu na kasę samoobsługową nie widać zniżek, dopiero gdy przechodzisz do płatności to
@sztywny_misza:

klikam w powiadomienia i już wiem że tu tego typu śmieć cwaniaczek przyszedł mi swoje wysrywy pisać jakie to jest oczywiste i normalne

Autentycznie jak w zegarku, idź polub tiktoki mentzena bo jak was widzę to mnie skręca


@sztywny_misza: hahaha, ale się zesrałeś xD
@tomaszk158 Jesteś głupi i ślepy xD Tam nie ma "J" tylko masz znak diakrytyczny nad "s" czyli "ś", co nakłada się na "I" w linii poniżej. Świetnie jest poczytać mądrości wykopu xD
@bear2112 akurat po części te karty propsuję. Najlepszy sposób, by każdy miał szansę na skorzystanie z promki dzięki temu, że mogą limitować zakup na osobę w ciągu doby po promocyjnej cenie. Ogranicza to sytuacje, gdzie wpada do sklepu z samego rana Janusz i wykupuje całą sklepową podaż.