Wpis z mikrobloga

schab bez kości kraina


@tomaszk158: Chyba karkówka czyli to co kupujesz. A to że alko itp się nie liczy to przy każdej promocji jaka jest w biedrze tego nie liczą.
jak nie ogarniesz zakupów za 69zł (a dziś to jest w huhu mało) to zapłacisz 1,3 za 100 gram bo to jest promocja bez robienia zakupów. Więc cena też git.
@tomaszk158 z tego co widzę, to i tak jest niższy, ale wciąż atrakcyjny tier promocyjny jak nie spełnisz warunku 69 zł. 12,99 zł/kg wtedy. Bez promki 22,90 więc w najgorszym wypadku straci 3 zł. To i tak lepiej, niż cena regularna.
@sztywny_misza #!$%@? musisz mieć w życiu, że nie ogarniasz takiego prostego tekstu. ja ci to wytłumaczę. jeśli masz kartę moja biedronka i zrobisz zakupy za 69 zł (dowolne produkty) to karkówka wieprzowa jest za 9.99 zł kg. ale chodzi tutaj o kilogram (wiem, trudne słowo, wygoogluj sobie co to za jednostka miary)
@Yurakamisa: oczywiście o ile lodówka nie będzie zastawiona paletom i zasypana kartonami. A no i jak cena będzie w odpowiednim miejscu, nie zatnie się kasa samoobsługowa i jak bezradna kasjerka nie powie, że powinno wejść i ona nie wie czemu xD jezu ale ta biedra to syf
oczywiście o ile lodówka nie będzie zastawiona paletom i zasypana kartonami. A no i jak cena będzie w odpowiednim miejscu, nie zatnie się kasa samoobsługowa i jak bezradna kasjerka nie powie, że powinno wejść i ona nie wie czemu xD jezu ale ta biedra to syf


@tomaszk158: no spoko ale w sumie co syf w biedrze ma do nierozumienia prostego opisu ich promocji xd ( ͡° ͜ʖ ͡°
@sztywny_misza: Ostatnio w lidlu kończył się tydzień francuski, na półce z serami wielkie -50%, biorę więc duży okrąg Brie. Cena przed promocją 19.99. Ciut za dużo, ale połowa tego to już rozsądna cena. Przy kasie konsternacja, bo żaden rabat nie został odliczony. Okazało się, że owszem, -50%, ale małą czcionką doprecyzowano, że chodzi o drugi produkt. Zrezygnowałem, a niesmak pozostał większy niż po francuskim Brie.
@sztywny_misza: Ja też się zastanawiam skąd się Ci fanie Biedronki biorą. Zawsze jak wrzucam coś, co ją krytykuje (a jest co krytykować) to przychodzi jakiś typ co mówi - nie chcesz, to nie rób albo coś w tym stylu
@sztywny_misza dla średnio rozgarniętej małpy ktora miala w szkole czytanie ze zrozumieniem wszystko jest jasne jest cena z inna promka cena bez innej promki i cena regularna. Jak sie nie podoba to nie chodź do tego sklepu. Glosuj portfelem
wszystko jest jasne


@printf: Nie po to ide do sklepu by czytać sciany tekstu przy niemal kazdym produkcie xD Do tego każda etykieta cenowa inna, na froncie cena produktu przy zakupie 3 albo jak wyżej. Nie wspominając o tym, że etykietę i produkt musisz dopasować i znaleźć sam bo zazwyczaj są w innych miejscach

Jak sie nie podoba to nie chodź do tego sklepu


@printf: Trzeba nie szanować swojego czasu
@tomaszk158: Ale ty wiesz że teraz porównujesz dwie inne rzeczy. Porównujesz dziwnie opisany produkt który może sugerować że jest innym produktem niż jest w rzeczywistości. Do promocji która jest jasno i wyraźnie opisana xd