Wpis z mikrobloga

@Rga79: górne 20% nie ma czasu na minute wejsć na wykop bo jest ustawione z laskami w kalendarzu na nastepne 3 lata, 3/4 ustawek jest na scieme ze chce cos na poważnie, zgodnie z oczekiwaniami lasek, a liczy na ruchanie .
No ale spoko, perspektywa incela jest jedyną perspektywą. One sie na was uwiezły głupie szlaufy. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal misiu.
uważanie ze kobietom łatwiej o seks


@Rga79: Przypominam że w tym seksie heteroseksualnym uczestniczy zawsze kobieta i mężczyzna.
Jakbyś miał jakikolwiek kontakt z dziewczynami to bys wiedział że jest dysproporcja w nastawieniu na seks i to duzo mezczyzn chce ruchać a mało kobiet chce sie ruchać tak o bez więzi i relacji. Dlatego to mezczyzni korzystaja z forteli, np z alkoholu lub kłamią udajac że zalezy im na zwiazkach długoterminowych itd
@Niesondzem jakbys miał jakikolwiek kontakt ze światem widziałbyś statystyki ile chłopów w USA poniżej 30 roku życia jest bez seksu a ile kobiet poniżej 30 życia. Podobnie jest w innych krajach.

In a study looking at data from 17,744 people in the United States, 15.2% of males and 26.7% of females reported having no sex in the last year, while 8.7% of males and 17.5% of females reported not having had sex
@Rga79: Dziekuje za potwierdzenie tego co napisałem. Dokłądnioe tak jest, prawie 30% typow nie rucha, a ci co ruchaja obracaja wieksozsc na sciemę i umawiają się z wieloma na raz.
@Niesondzem napisałeś ze facetom łatwiej o seks. Czyli potwierdziłem ze pisałeś od rzeczy a teraz udajesz ze pisałeś coś innego xD

faceci w tym wieku ruchaja na potege i chleją, a koibiety robią kariere uczą się (66% na uniwersytetach) i sa singielkami. Urojenia na wykopie zajebiste ( ͡ ͜ʖ ͡)


Wiec nie kłam teraz ze pisałeś coś innego
@Rga79: gdzie napisałem ze latwierj o seks? umiesz czytać ze zrozumieniem? To mezczyzni chca ruchac a kobety nie chca sie ruchac z byle kim i bez zobowiązań. Dlatego tak wygladaja te statystyki. Incelom ruchac w #!$%@? trudno, wrecz niedostępne. Za nich ruchają na ściemę górne decyle.
@Niesondzem nawet ci dałem cytat twojej wypowiedzi. Napisałeś ze ‚faceci ruchaja na potege’ a statystyki pokazują (nawet ci badanie wrzuciłem!) ze więcej kobiet uprawia seks xD
@Rga79: napisałem jasno - górne 20% męzczyzn rucha na potęge? czemu przekręcasz?

więcej kobiet uprawia seks xD

No oczywiscie ze wiecej bo gorne 20% rucha 50% kobiet, iwekszosc na sciemę. I nie rucha je bo one chca na kazdy bolec wskoczyc tylko dlatego ze je prawie zawsze wykorzystuje umawiajac sie z kilkoma.