Wpis z mikrobloga

Jak można teraz oglądać szkolną? Ja już parę miesięcy zanim major umarł to tak sporadycznie włączałem a jak już poległ to w ogóle. #!$%@? straszna. Nie szkoda wam czasu na to i na jakieś aferki gówniane co się tam dzieją? Tych nowych bohaterów co teraz są a widzę że z obserwowanego tagu na wykopie że jacys są to nikt #!$%@? nie zna. Kim oni #!$%@? wogole są? Dawna szkolna już nie wróci a ta niech idzie do hoboka.Elo
#kononowicz
  • 7
zanim major umarł to tak sporadycznie włączałem


@Baciar93: ja już ze dwa lata byłem odcięty od regularnego śledzenia, nie chciało mi się oglądać dziąsłowania i mlecznego gówna, zacząłem znów śledzić oglądając skróty beatki bożej bo wybierała esencje z filmików majora i co ciekawsze akcje u knura

teraz u beatki są same skróty z mlecznego kanału i tego już mi sie nie chce śledzić
@Baciar93: Jak to mówił Knur: "Nie będzie niczego" i tak to "Stało się to co się miać s... stało się miać"

Stary Discord Kononopedii umarł wraz z nią śmiercią bolesną (nie ten gówno remake tylko prawdziwa stara Kononopedia Hoboka) , Stare community Szkolnej z nim. Wojenki poboczne zaczeły być ważniejsze, jakieś Olgierdana, Barneje, Dryblasy stały się postaciami pierwszorzędnym. Knur kompletnie rozpuszczony nie robi już żadnego contentu, Major i Łoś w krainie