Wpis z mikrobloga

Dobra teraz coś #!$%@?.

Była u nas wczoraj koleżanka różowej na piwo, taka typowa tinderowka. Spotyka się tylko z bogatymi facetami, żeby zabierali ja do drogich restauracji i kupowali jej jakieś drobne prezenty, kiedyś chciała robić karierę na OF ale chyba nie wyszło.

Znalazła nowego faceta w który jest dla niej "idealny" czyli ma kasę i żeby go zatrzymać postanowiła uwaga dodać krwi z miesiączki do jego jedzenia. Trochę zacząłem żartować (bo myślałem że się wygłupia) i się spłoszyła więc nie wypytałem czy to czarna magia czy o uj w tym chodzi.

Teraz podejrzliwie patrzę na swoją różowa bo to w końcu była JEJ koleżanka, #!$%@?.

#p0lka #czarnamagia #zwiazki
  • 49
  • Odpowiedz
@MurLand: Pewnie jakaś julka ezoteryczna co wierzy w czary, klątwy i zodiaki, a konkretniej jest w jakiejś sekcie energetycznej. Głupi lud musi mieć jakąś religię- jak odeszli od katolicyzmu to teraz wierzą w horoskopy.
  • Odpowiedz
@kureci_paratko: "@MurLand było kiedyś by dodać krew z menstruaci do herbaty facetowi który ci si podoba. ;/"

Tak, też znam takową sposobność na zatrzymanie ukochanego.
Kumpel opowiadał, jak na budowie słyszał taką historie od pracownika, którego taka "procedura" dotknęła w życiu prywatnym.

I już 15 lat są razem, ten pracownik i ta "czarodziejka", kojarzę tę parę
  • Odpowiedz
@MurLand:

█▄▀ █░█ █▀█ █░█░█ ▄▀█   █▀█ █▀█ █ █▀▀   █▀▄ █▀█   █▀ █▀█ ▄▀█ █▄░█ █ ▄▀█
█░█ █▄█ █▀▄ ▀▄▀▄▀ █▀█   █▄█ █▀▀ █ ██▄   █▄▀ █▄█   ▄█ █▀▀ █▀█ █░▀█ █ █▀█
  • Odpowiedz