Wpis z mikrobloga

@artur-hemingway: ogolnie żeby skalowanie działało dobrze, to musisz mieć rozdzielczość 4k, a przy ultrawide to będzie 5k2k. Bez tego będziesz miał jedynie podstawową rozdzielczość, co w przypadku np 1440p i pochodnych nie jest problemem, ale czcionki nie będą tak ostre jak przy 4k i włączonym skalowaniu. Do tego jeśli chcesz mieć idealne skalowanie 2x, to jedynym sensownym wyjsciem jest 2x27cali skalowane do 1080p. Elementy na ekranie są trochę duże, ale mi
  • Odpowiedz
Bez tego będziesz miał jedynie podstawową rozdzielczość, co w przypadku np 1440p i pochodnych nie jest problemem, ale czcionki nie będą tak ostre jak przy 4k i włączonym skalowaniu.


@hadwao93: też tak myślałem do momentu apki SwitchResX ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: System jest wolny, głośniki #!$%@?, automatycznie wybieranie inputu nigdy nie działa, wykrywanie nowego inputu trwa prawie minutę i kilka podłączeń, pilot ma jakieś #!$%@? przyciski od Disney+ a nie ma przełączania między źródłami

Ja mam akurat g8 ale to sam system. Ogółem mam go ochotę #!$%@?ć czasem, weź sobie jakiś "głupi" monitor lepiej
  • Odpowiedz
@MtEverest: Mam M7 i szczerze poza brakiem przycisku do przełączania źródeł to serio nie narzekam. Tizen działa szybciej niż Android TV na moje oko.
  • Odpowiedz