Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomocy! Nie moge sie zalogowac do epuap. Pisze, ze "Twój profil zaufany nie jest aktywny. Kod błędu: E1103". Jak wejde na strone profilu zaufanego, pisze: "Twój profil zaufany wygasł (widzisz go tylko dlatego, że system nie oznaczył go jeszcze jako wygasły). W związku z tym wszelkie operacje dotyczące profilu (takie jak przedłużenie jego ważności) są niedostępne. "

Pytania:
1. Jakim cudem zatem moge sie zalogowac na pacjent.gov (bo moge) poprzez profil zaufany? Logowanie na podatki.gov poprzez profil zaufany również działa.
2. Czy profil zaufany spada z rowerka w momencie gdy dowod osobisty traci waznosc?
3. Czy ja mam teraz załozyc nowy profil zaufany? Jesli tak, to jak nowy profil bedzie sie miał do starych logowan, ktore odbywaja sie przez stary profil, czyli pacjent.gov i podatki.gov?

#polska #internet #epuap #gov #pomocy #kiciochpyta #urzad #rzad #helpdesk #profilzaufany
  • 5
  • Odpowiedz
@rekinwpaski No i z mojego screena wynika tyle że możesz się zalogować bo to polska, profil ci wygasł tylko na zaufanym, i że nie musisz zakładać nowego profilu, wystarczy że pójdziesz do urzędu mireczku ;)
  • Odpowiedz