Wpis z mikrobloga

#pieklokobiet #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #zalesie
Jezu jak mnie to #!$%@?, że baby się wszędzie pchają a potem co oferują to tziba i cycki.

Lubie do spania oglądać jakieś kanały survivalowe/bushcraftowe.
Natrafiłem na kanały gdzie prowadzą je laski
1.
Oczywiście cienki, ekstremalnie przylegający top z dekoltem po pępek, i suty tak przebijają że przez ten materiał nawet ziarno piasku na sutku zobaczysz.
Mega cienkie leginsy które wrzynają się w tzibe.
A jak coś robią w "lesie" to mają takie umiejętności, że mój 10 letni bratanek się lepiej nożem i siekierą obchodzi.

2. Kanał z naprawą i lutowaniem elektroniki.
Baba siedzi przy stole lutowniczym, perspektywa kamery na robienie loda, dekolt po dupe, cycki #!$%@? na wierzch a ona lutuje tak, że ja bym to lepiej zrobił a nigdy w ręce lutownicy nie trzymałem.
  • 37
  • Odpowiedz
@kodecss: jak ci baby nie pasują to oglądaj z facetami. Hesus. Przecież dlatego mają oglądalność, bo ładnie wyglądają. Wiadomo, że faceci mieliby więcej i lepiej do powiedzenia. Tylko często są to jakieś zaślinione obrzydliwstwa.
Ale też poszukaj w sobie przyczyn tej odrazy - czy to tylko nienawiść do kobiet, które ciebie nie zauważają, czy może po prostu wolisz mężczyzn w każdym aspekcie.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kodecss: Błąd przeżywalności drogi kolego. Nie laski się pchają z cycami, tylko dzięki spermiarzom facetom z wszystkich lasek robiących content tylko takie się wybijają.

Obczaj sobie na yt na przykład Laura Kampf albo Blondihacks - obie od wielu lat z pełnym zaangażowaniem robią solidny content z mechaniki/majsterkowania/obróbki skrawaniem. Ale jako, że żadna z nich nie świeci cyckami to nie mają nawet połowy subskrybentów co taka Naomi Wu, która robi 100% pro-spermiarski
  • Odpowiedz
@czescmampytanie jakich "naszych czasów"? seks się sprzedaje na ekranie od czasów wymyślenia ekranu. Aktorki w filmach są ładne choć rola tego nie wymaga. Od momentu wymyślenia filmów. A już nawet nie rozmawiajmy o tym, jak te lafiryndy w operach się ubierają od 500 lat. Tfu
  • Odpowiedz
@kodecss: Problem jest taki, że ciężko nagrać fajny filmik, bo nie wystarczy tylko pogadać do kamery, więc jak ktoś umie lutować, czy tam cokolwiek innego to zdecydowanie mu się nie chce robić o tym materiałów. No i zostają głównie atencjusze, od których niewiele się dowiesz. Jeszcze z takimi typowo męskimi zainteresowaniami to facet znajdzie grono znajomych, co go zmotywują i pomogą nagrać, u kobiet może być ciężej.
  • Odpowiedz
  • 27
@kodecss kapitalizują po prostu swoją płeć, bo wiedzą że ze spermiarzy zawsze będzie duża kasa. Trzeba podziękować spermiarzom, którzy nie potrafią kontrolować własnych instynktów, bo przede wszystkim jako target to oni wykreowali to zjawisko.
  • Odpowiedz
ona lutuje tak, że ja bym to lepiej zrobił a nigdy w ręce lutownicy nie trzymałem.


@kodecss: Z postem się zgadzam, ale jak to czytam to budzi sie mój wewnętrzny elektrodziarz xD
  • Odpowiedz
Więc nie laski tylko spermiarze winni, a jeśli frajerów można doić jak owieczki kawalkiem cyca to ja błogosławię, z panem bogiem.


@caius_cosades: W tym wypadku nie spermiarze są dojeni tylko normalny obserwator bo kontent dzieki wzmozonemu ruchowi wskakuje ponad te wartosciowe i nie da feedbacku normalnym twórcom co w ostatecznym rozrachunku dotknie i mnie i Ciebie wiec nic nie błogosławić tylko szczuć lambadziary z cyc kontentem ale i ślniących się frajerów.
  • Odpowiedz
@kodecss: Zgadzam się z tym co piszesz ja czasami jak nie mogę zasnąć to wpisuje w YouTube "building cabin" i sobie oglądam jak faceci budują domki w lesie itp ostatnio natrafiłem na kilka pań z wypiętymi dupami leginsami itp które próbują robić to samo.
  • Odpowiedz