Wpis z mikrobloga

#wyzwanieplastyczne
Temat: "Na straganie w dzień targowy"

Jak zapowiadałem - scena z jednego z moich ulubionych filmów.
Jakby ktoś miał wątpliwości - w kodzie QR po prawej fragment, o który chodzi.
W QR po lewej fragment innego filmu, który kradł z niego garściami ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tu tylko ciekawostka - o ile kod po prawej udało mi się przerysować tak, że działa... o tyle ten po lewej skopałem i musiałem sobie przed skanem dokleić oryginał. Rysowane Faber-Castell Ecco Pigment 0,05 i 0,1 oraz cienkopisem kreślarskim Rystora 0,05. Łącznie to pewnie z 5-6 godzin, więc tym razem nie 30% tylko 100%. Wiedziałem, że będzie w cholerę dużo roboty, ale na szczęście trafiły się ze 2 dłuższe calle i wizyta ze starszym synem u dentysty. Także wrzucam sporo przed terminem.

#magg #rysujzwykopem #chwalesie #mangowpis #tworczoscwlasna
smiech2 - #wyzwanieplastyczne
Temat: "Na straganie w dzień targowy"

Jak zapowiadałem...

źródło: na_straganie_small

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@smiech2: absolutnie cudowne, ale widze mega duzo podobienstw do tego co JA RYSUJE NA TO WYZWANIE od czasu ogloszenia tematu i teraz będzie ze zgapiłam, a to po prostu wielkie umysły... Czy coś. Anyway, no aż mnie zazdrość zżera. Sztos no.
  • Odpowiedz
  • 1
@przegralamzycie: Ja się tutaj zawsze na inktoberze z kolegą @Nr29 musiałem ścigać. Bo też bywało, że pomysły były podobne. Tylko u mnie zawsze jakościowo gorzej, więc musiałem być pierwszym wrzucającym.

@matka_boska_w_klapie: Powiem tak - niebotycznie dużo satysfakcji dało mi narysowanie tego do końca. Aż się poczułem jak w liceum!
  • Odpowiedz
@smiech2: Świetnie to wygląda, zwłaszcza ilość szczegółów. Bardzo dobry pomysł z zamieszczeniem kodów QR. Być może jak weny nie zabraknie to ja też zamieszczę coś na wyzwanie
  • Odpowiedz