Wpis z mikrobloga

@Domciu @mroz3 choć zauważylam jeszcze, że na memie są tylko 2 kobiety...a kto pamięta cyganke z parku przy galerii, która miała wielką chęć wróżenia z ręki?! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 4
@kfiatek_na_parapecie: Mieszkał na Tarnogaju na Di Trevi. Wsiadł w 145 z reklamówką jak się okazało z bombą w środku (garnek z saletrą + gwoździe). Plan miał taki by ta bomba wybuchła w środku autobusu, ale kierowca wyniósł to na przystanek na Kościuszki gdzie doszlo do eksplozji. Z tego co pamiętam to tylko jakaś babka dostała gwoździem, ale nic poważnego.
  • Odpowiedz
Bodajże na Oporowie/Klecinie chodziła taka starsza pani, Biała Dama :D Zawsze ubrana, nawet gdy było ciepło, w gruby, biały płaszcz czy jakiś sweter, właściwie cała była na biało.

Również na Klecinie można było spotkać matematyka - Pietraszko Jerzy, przyjaciel młodzieży xD
  • Odpowiedz
@elady1989 już od paru lat nie bywam za często w okolicach Grunwaldu więc niestety nie wiem, ale przy tej inflacji już raczej nie mówi, że ma czekolady po 2zl
  • Odpowiedz
@mroz3: Ło baben Kwasiarz, ale mam flashbacki jak rodzice i nauczyciele przestrzegali żeby nie siadać w komunikacji miejskiej, a my jako gówniaki wczesnoszkolne wtedy powątpiewaliśmy w istnienie kwasiarza i myśleliśmy że to wymyślona historyjka żeby dzieciaki nie zajmowały miejsc siedzących xDD
  • Odpowiedz
jeździec


@mroz3: nawiedził moją dzielnicę kiedyś - widziałem go w tym jego aucie i w okolicy pojawiły się też napisy "nadchodzi apokalipsa" etc w losowych miejscach napisane sprayem xD dopiero po wielu latach dowiedziałem się o co chodzi z internetu.
  • Odpowiedz