Wpis z mikrobloga

Alkohol jest głupi, na drugi dzień ma się hangover albo się detoxuje przez tydzień, nie pijcie alkoholu.
Najgorsze świństwo na świecie, nawet nie wiem, czemu oni sprzedają w sklepie.

Już lepiej pijcie kawę.

#alkohol
  • 82
  • Odpowiedz
@aptitude: zdradzę ci sekret, można tak pić alkohol, aby następnego nie odczuwać skutków ubocznych ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:ale trzeba znać umiar, a ty tworząc ten wpis właśnie pewnie go nie masz
  • Odpowiedz
@aptitude: sorry już za późno właśnie zaczęłam walenie drinków w pracy. ZA 1,5 godziny zaczynam urlop i mam wywalone destabilizuje pracę całej firmy mało tego słucham wieśniackich przebojów z YT zaraz cała firma będzie tańczyć dla mnie XDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
To teraz sobie uświadom, że alkohol jest tylko narzędziem a źródłem problemu jesteś Ty.


@LPSzycha: W teorii nawet masz rację, alkohol jest dla osób co umią dozować sobie.
  • Odpowiedz
  • 0
na pewno jakieś gowno piłeś serio jakie hangovery jakie detoxy co ty gadasz złe piłeś mówię ci złe piłeś inne spróbuj ja ci załatwię inne nie da się żeby alkohol był głupi co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są


@db658d9de50e3168d1434a9d58336bcc056: Może masz rację.
  • Odpowiedz
  • 1
@aptitude możecie sobie #!$%@?ć na alkohol ile wlezie i nikt nie każe nikomu go pić, a tym co piją walić do odcinki. Ale jest to olbrzymi element naszej kultury z tysiącami lat tradycji, który nie przez przypadek nam towarzyszy. Ma funckje socjalizującą, ułatwia kontakt, ciągnięcie rozmowy, przełamanie lodów. Więc takie o szlachetne nawoływanie do tłumu: 'nie pij, nie ma w tym nic dobrego' jest mijaniem się z prawdą
  • Odpowiedz
  • 0
@K_R_S: Dokładnie to nasza kultura, nikt nam nie każe pić wódki, ale jak się pójdzie z żoną do teściowej to poją nas wódką i jak tu powiedzieć stop swojej teściowej?
  • Odpowiedz
większość ludzi nawet dobrej wódki nie piła więc ciężko o to by mogli oceniać realny smak.


@Krupier: Wszelkie "dobre" alkohole to kolejny sposób na oszukiwanie się, że nie ma się problemu z alkoholem. Kiedyś brat wyciągnął mnie do restauracji na spotkanie miłośników szkockich single maltów. Prowadzący opowiadał o każdym alkoholu, jakim to on jest smakoszem i fanem whiskey. Jak to jeździ do Szkocji, zwiedza destylarnie. A cała ta zajawka sprowadza się
  • Odpowiedz
@aptitude: nie zgodzę się
Wszytsko jest dla ludzi a jeśli ktoś głupi to wszystko mu zaszkodzi. Prędzej bym kryminalizował hazard i #!$%@? kasyna.

Ja próbowałem w życiu najpopularniejsze używki i wszystkie są spoko ale trzeba mieć świadomość ich szkodliwości i ze wszystko jest Ok póki ograniczasz
Większość ludzi umie się ograniczać.
Alkohol i trawka powinny być/zostać legalne.

A kto debil to wszystko mu zaszkodzi.

Ps. Dla jasności to mam 32 lata
  • Odpowiedz