Wpis z mikrobloga

Wódka nawet nie jest smaczna pije się ją tylko po to aby się upić.


@aptitude: większość ludzi nawet dobrej wódki nie piła więc ciężko o to by mogli oceniać realny smak. Mimo, iż wódkę pijam raz, może dwa razy w roku (dalej mam butle ze ślubu sprzed 2 lat, ktoś chce kupić? ;p) to zdaję sobie sprawę z tego, że ma ona smak - gorszy lub lepszy.

Ale zostawił Whisky.


@
@aptitude: Nie pije od 5 miesiecy. Lvl 32. Nigdy nie mialem probemu z alko, ale pilem regularnie tzn 2-3 piwka w tygodniu dla smaku albo do obiadu w knajpie, zero wodki, kilka razy w roku jakas whisky z cola. Postanowilem ze czas zrobic sobie jakas przerwe albo przestac. Nigdy nie czulem sie tak dobrze jak do tej pory, to moja na pewno najdluzsza przerwa w karierze nie liczac oczywiscie dziecinstwa lub
@aptitude: ktoś tu się obudził na kacu i ma wyrzuty sumienia. Jeśli jesteś alkoholikiem to twoje wyrzuty sumienia zostaną zastąpione pragnieniem alkoholowym. I tak w kółko. Samemu nie uda Ci się wyjść z alkoholizmu. Są bardziej sprawdzone sposoby
Ja bym zbanował wódkę w całej EU jakbym mógł. Ale zostawił Whisky.


@aptitude: ja pierdziele, kolejny "wolnościowiec". Co Ci do tego że w swoim własnym domu biorę sobie butelkę dobrej wódki i sobie ją piję z kumplem, bo, uwaga, lubię jej smak?