Wpis z mikrobloga

  • 0
@cielak44: no ale tak wyglądają mecze w hll od jakiś paru miesięcy. Przejmujesz punkt na równi z wrogiem ale on jest o ułamki sekund szybszy a po kilku minutach on przejmuje już kolejny bo jakiś zbłąkany oddział siedzi nam na tyłach i czeka - bez sensu taka gra. Nie powinno być czegoś takiego. Powinna być jakaś bariera której nie możesz pokonać gdy nie przejąłeś danego punktu, wyjątek stanowią zwiadowcy. Wiele razy
@pavlo0: To się nazywa tzn. "rolka". Stały motyw gry. Szczególnie na publicznych serwerach.

@eatmydust: Bodajże tak tylko, że (nie pamiętam czy we wszystkich trybach) za manpower dowódca może wydłużyć czas po tym, nazwijmy to, regulaminowym. Wtedy to dopiero randomki mają zonka :)

@cielak44: Na publicznych często rozgrywka przypomina grę za małolata w gałę. Wszyscy biegną za piłką, a nikt nie chce zostać w obronie. :-) Nie będę się rozwodził,
@MajoZZ za man power gra się przedłuża w trybie ataku - dodatkowy czas przejmowania, ale tylko jeżeli czas się skończył i jesteś w trakcie zdobywania punktu.

Co do samych meczy z randomami - ciężko jest zagrać mecz trwający dłużej niż 20 minut. W tej grze zazwyczaj nikt nie broni punktu, wystarczy paru ogarniętych graczy i jest w 15 minut gg, bo nikt nie postawi garnizonu, nie wycofa się tylko wsz scy lecą
@FAQGAG: Swoje już pograłem. :-) w ligach, klanach itd. i jak zawsze rozbija się potem o ludzi. Czym więcej tym gorzej, a tu dość sporo potrzeba graczy. Tak czy siak kto co lubi.

za man power gra się przedłuża w trybie ataku

tak tak niedopowiedzenie z mojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@FAQGAG: a jakie są w ogole klany? są gdzieś na yt jakieś zapisy z meczy i komentarzem? znam tylko NZN i SSO czy jakoś tak bo tylko ich serwery mi wyskakują w wyszukiwarce
@pavlo0 ja gram na konsoli, nie wiem jakie są grupy na PC. Na pewno wiem, że jest Discord hll polska pc, na oficjalnym discordzie jest kanał do ogłaszanie się klanów.
@eatmydust: Nie. Zawsze mnie z nim mylili. Byłem od początku SSO potem odszedłem. Byłem bodajże siódmym graczem :) Widziałem, że tam potem tabuny ludzi się przewinęły.

@pavlo0 Była liga organizowana przez zagranicznych graczy. Nie pamiętam nazwy. Komentarz, stream na żywo* (z opóźnieniem). Fajna sprawa.
HLL Polska jeszcze grała w lidze (też grałem w podsekcji ze swoim klanem). Potem jakaś inna liga powstawała polskich klanów. Nie wiem czy to wypaliło, bo musiałem