Wpis z mikrobloga

Mirki kinematograficzne! Uratujcie mnie, bo zaraz mi łepetyna wybuchnie. Mam od dwóch godzin z okładem dość męczącą rozkminę polegającą na poszukiwaniu tytułu pewnego filmu. O ile w ogóle mnie pamięć nie myli, to były nawet dwie niezależne od siebie produkcje, które opowiadały tę samą historię.

Osią fabuły była natomiast historia trójki latynoskich braci, których łączyły zawsze silne więzi, a których życiowe ścieżki prowadziły w tak zagmatwany sposób, że dorosłość zastała każdego z nich w totalnie odmiennych i wykluczających się nawzajem bajkach. Jeden na pewno został policjantem, drugiego wchłonął przestępczy półświatkek, a trzeci (ten zatarł się w mojej głowie zdecydowanie najbardziej, więc nie ręczę za ten trop) poszedł w dragi.

Wiem, że mogę na Was liczyć, bo jesteście specjalistami od wszystkiego. Uolnijcie mnie więc od tego psychicznego dyskomofrtu w związku z nierozwiązaną zagadką, którą sam sobie zafundowałem.

#film #filmy #kinematografia #pytanie #kiciochpyta #pomocy #pytaniedoeksperta #kino #mirkopomusz
  • 3