Wpis z mikrobloga

#!$%@? skąd się bierze to przekonanie, że po wyjeździe na studia będzie się miało od #!$%@? lasek/lepszą laskę/ruchanie peklowanie przepychanie komina #seks co kwadrans? xD wtf

79 ludzi zaplusowało komentarz na screenie, czyli to całkiem popularna opinia, z kolei dla mnie totalna odklejka.

Ja studia niedawno skończyłem (uniwersytet państwowy, filologia obca, przewaga samic) i tam praktycznie każdy 19-latek walił konia bo po rówieśniczki to podjeżdżał po zajęciach AMG z bolcem z #tinder w środku za przyciemnianymi szybami. xD

Pewnie niejeden taki Elliot Rodger się czai na którymś polskim uniwerku, jakby w takim środowisku zrobić teraz sondę dot. incelizmu to wyniki by były absolutnie #!$%@?. xD

Co może zaoferować taki 19-latek z #!$%@? kobiecie? Zagrzybiały pokój w mieszkaniu z 5 ukraińcami czy 1000 zł miesięcznego budżetu na wegetację i słoiki od starych? xD

Nie róbcie sobie #!$%@? jaj, nawet przeciętny Mateosz korpo-NPC typu IT Support z własnym mieszkaniem, autem i przyzwoitym sianem to jest w #!$%@? lepsza opcja dla studentki bo mogą chociaż razem wyjść do knajpy się polansować w relacji na socjalach.

#blackpill #studia #studbaza #rozwojosobistyznormikami #zwiazki
JanRouterTrzeci - #!$%@? skąd się bierze to przekonanie, że po wyjeździe na studia bę...

źródło: temp_file7893585593009536050

Pobierz
  • 55
@JanRouterTrzeci: Nigdzie nie poznasz tylu laske jak wyjedziesz na studia i zamieszkasz w akademiku. Najlepiej co rok w innym. Ja dopiero na studiach przestalem byc prawiczkiem i przez 5 lat przelecialem 25 lasek. Praktycznie kazda z nich byla studentka lub na studia szla. Zdecydowana wiekszosc poznana w akademiku.

Ale jak Ty wyjedziesz na studia, zamieszkasz na stancji z jakimis przegrywami, nie bedziesz sie integrowal no to nie licz na jakiekolwiek ruchanie
@JanRouterTrzeci: co kwadrans to tylko dla Chada, ale jeżeli wyjedziesz ze wsi na Podkarpaciu do Wrocławia na studia to szanse będą większe na znalezienie kobiety.

Na wsi its over, bo nie ma kobiet, albo wszystkie zajęte. W wojewódzkim jakieś szanse są, bo jest pełno młodych wyzwolonych singiel
@JanRouterTrzeci: xddd
Kazdy w miare normalny czlowiek sie wyrabia na studiach, za moich czasow nawet najwieksze nerdy na studiach nabieraly jakiejs dynaminy. I jasne, wiadomo ze 99% ludzi nie bedzie miec haremu, ale normalne bylo ze ktos np. w liceum za reke nie trzymal, a na studiach przelizal x lasek.
Ze zadnej zmiany na plus to tylko u totalnych przegrywow.
No i nie wiem na uj Wam hajs na wyrwanie studenciary
skąd się bierze to przekonanie, że po wyjeździe na studia będzie się miało od #!$%@? lasek/lepszą laskę/ruchanie peklowanie przepychanie komina #seks co kwadrans?


@JanRouterTrzeci:

Nie wiem czy co kwadrans, ale jesteś wtedy młody, otaczasz się innymi młodymi ludźmi w podobnym wieku i na podobnym etapie życia. Jest to w dodatku jeszcze wciąż naiwny, lekko beztroski okres w życiu z dużą ilością imprez, zabaw, pełen wigoru i entuzjazmu okres w życiu. Na
@JanRouterTrzeci: no wiem, ze tinder, sam korzystam i sobie chwale. No to tym bardziej 20-22 latek na tinderze to ma eldorado jesli jakkolwiek wyglada i ma minimum bajery, Ja po 30 jestem, to musze wyrywac jakies staruchy 25 letnie h3h3
@pieczony_szczur_z_ogniska: Na moich studiach było na roku kilku takich 7/10 normików co coś tam działali z laskami, ale raczej z licealistkami po zajęciach i to też pewnie połowa historii co opowiadali wydarzyła się tylko w ich wyobraźni. Z dziewczynami z roku nie było opcji przejść na bliższe relacje niż koleżeńskie, ich życie intymne zaczynało się po zajęciach kiedy szły w tango z jakimiś nadzianymi gośćmi po trzydziestce, a to był ~2017-2018,
@T0pi5: Chyba się nie zgodzę :P niedawno skończyłem 30 także jesteśmy w podobnym wieku, owszem, imprezy były, poznawało się ludzi, ale mnóstwo lasek było już dawno zajętych, jeszcze od liceum albo poznawało chłopów gdzieś zupełnie poza studiami. Na moim kierunku (dość trudnym, trzeba było sporo zakuwać, choć hajs teraz generalnie jest, jak ktoś nie pokpił sprawy - przynajmniej w moim przypadku) mieliśmy mniej więcej po równo lasek i chłopów. A na