Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Które mieszkanie wybrać:

1. deweloperskie pod klucz, 12 min do metra pieszo
2. z drugiej ręki (ok4-5 lat), 20 min do metra pieszo, ok 100k taniej ale do lekkiego odświeżenia, bardziej 'odizolowana' okolica

Metraż taki sam, nieco inny rozkład i okolica. Oba w zasięgu możliwości.
Wiem, sprawa bardzo indywidualna, ale zależy mi na 'usłyszeniu' jak podchodzą do podobnej sytuacji inni.

#nieruchomosci #warszawa #mampytanie #mieszkanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: Nie ma opcji od dewelopera ale w stanie deweloperskim? Bo inaczej dostaniesz co najwyżej średni standard. No chyba że nie masz wymagań bo tak też bywa jak się kupuje pierwsze mieszkanie i nie zdążyło obejrzeć tysięcy mieszkań na otodomach.
✨️ Autor wpisu (OP): @dochodek nie ma już w tym rozmiarze. Sytuacja odwrotna niż piszesz: obejrzałem tysiące mieszkań na otodom i mam mocne zmęczenie materiałem. Myślisz, że jakość materiałów może serio być dużym problemem? Masz pomysł jak można to sprawdzić? byłem na miejscu i wydaje się ok, ale nie jestem ekspertem w temacie.

@mirko_anonim: Czyli ono już gotowe wykończone stoi? Ja bym znalazł kogoś kto by ze mną odwiedził oba mieszkania i dał swoją opinię. Nawet zapłaciłbym projektantce by ze mną poszła, one już wszystko widziały i mogą mieć ciekawe uwagi.