Wpis z mikrobloga

Dodałem
wpis, że ukraiński pan gąbka, zamiast skonfrontować się, z prawdą - powszechne uwielbienie do nazimu w ukraińskim wojsku, woli okłamywać wszystkich, włącznie z samym sobą, twierdząc, że to tylko ruska propaganda. Jaka była reakcja wykopów…? „Ej, przecież to zdjęcie to ruska propaganda” XDDD” … jeśli wykopów przerasta, nawet zrozumienie takiej prostej informacji…. To co dopiero z jakąś bardziej złożoną wypowiedzią…
Obecnie wydajemy już 2% PKB na naszego kochanego sojusznika. Ukraiński ambasador zamiast podać pełną kwotę, stwierdził że poda jedynie fragment z całej pomocy, jaką od nas otrzymują. No ale się dowiedziałem od wykopów, że to wcale nie jest manipulacja ani zaniżanie, tylko to ja manipuluje xd a tutaj
sympatyczna rozmowa Ukraińców na Twitterze, gdzie wyjaśniają, że to my mamy im dziękować, bo to oni zostawiają więcej kasy, niż my im dajemy….
Dodałem choćby jeszcze jeden z wielu artykułów, z początku wojny, że Ruskim za chwile skończy się amunicja (tak przynajmniej twierdził ukraiński wywiad, więc nie żadna propaganda) i tutaj też się dowiedziałem, że tak naprawdę chodziło o co innego…
I tak to się żyje na tym wykopie
#ukraina #4konserwy
Pobierz
źródło: 3CD5D8C5-FE46-4529-A080-212705363493
  • 31
@sebicix: ty się chyba #!$%@? na móżdżki zamieniłeś 99% ma wyjechać z kraju bo paru idiotów będzie głosować na konfederosję ;)
Nie uważasz że łatwiej Was wysłać do kacapii skoro ją tak chwalicie ;)

@memifazi: Nie przesadzaj z tym, w Polsce i na Ukrainie walczą z korupcją, a w kacapii to norma ;)
  • 0
@wladdan: To są tylko twoje urojenia nie poparte żadnymi dowodami także szczekaj dalej pisowski piesku :) Btw to dalej nie pokazałeś wychwalania kacapii :)
  • 0
@sebicix: tak sobie tłumacz ;) Zabawne jest to że wyzywasz kogoś od pisowskich piesków czyli sojusznika onuckiej konfederosji ;)
To tylko potwierdza moje obawy co do iq osób głosujących na kacpska konfederosję ;)
  • 0
@wladdan: Pis w żaden sposób nie jest sojusznikiem konfederacji. Obie partie w siebie uderzają i diametralnie różnią się poglądami. Sekciarzu dalej nie podałeś żadnych konkretów więc potwierdziły się moje obawy co do iq lewaków. Pomawiasz i jesteś zwykłą fajką bez zasad. Nawet nie potrafisz wskazać gdzie wychwalam kacapie i polegasz na swoich urojeniach. Norma u lewaków ;)