Wpis z mikrobloga

@Szymif: kiedyś to facet zarabiał na dom i nie prosił się żeby mu oddać za kawę parę groszy
Teraz nie widzę sensu gotować facetowi jeśli ja muszę płacić za rachunki i robić męskie obowiązki , rąk mu nie urwało niech sam ugotuje książę dla wszystkich
  • Odpowiedz
kiedyś to facet zarabiał na dom i nie prosił się żeby mu oddać za kawę parę groszy


@Linnior88: tylko jeszcze dodaj że miałabyś troje małych dzieci, dwie krowy do wydojenia, 5 świń do ogarnięcia i 30 kur. Plus pracy na roli żeby mieć czym to karmić.
A facet chodził do pracy. No ale tak to jest tak edukacja jest jaka jest u nas, chodzą takie i wypisują brednie w internecie.
  • Odpowiedz
@japycz: a wracając do tematu jeśli facet sam nie ma nic do zaoferowania niech zatknie klapę w mordzie co do wymagań i niech się cieszy że nawet gruba na niego spojrzała
  • Odpowiedz
  • 239
w mieście bym doiła krowy ?


@Linnior88: w mieście #!$%@?łabyś do pracy jak większość, wcześniej i później zajmując się trójka dzieci.

Raczej twoja edukacja leży i wliczy że wszystko splycasz do ubogich kobiet ze wsi


@Linnior88: no tak, bo na wsi mieszkali tylko ubodzy xD

jeśli facet sam nie ma nic do zaoferowania niech zatknie klapę w mordzie co do wymagań i niech się cieszy że nawet gruba na niego
  • Odpowiedz
@Szymif ech, co się stało z tymi współczesnymi mężczyznami, teraz to chłop nawet gwoździa nie umie wbić i wzywa fachowca, żeby śrubkę przykręcić :/ w złym kierunku zmierzamy
  • Odpowiedz
@Szymif jak znajdujecie nieogarów życiowych to można uogólniać współczesnych mężczyzn do jednego wora. Chyba, ze tylko tacy są w stanie na Was spojrzeć ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
ja jestem gruba ale w życiu bym nie chciała żadnego wykopa , nie będę matkować ułomnym


@Linnior88: jak jesteś gruba to żaden wykopek nie będzie cię chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°) my mamy godność i.rozum człowieka
  • Odpowiedz
ja jestem gruba ale w życiu bym nie chciała żadnego wykopa


@Linnior88: ty nie jesteś gruba, ty jesteś waleniem
na wykopka to nie masz ŻADNYCH szans, nawet przegryw nie chce czegoś takiego jak ty
  • Odpowiedz
@Linnior88 Gdyby nie twoje równouprawnienie to nie musiała byś pracować i zarabiać pieniędzy, bo facetów nadal było by stać na utrzymanie rodziny z jednej wypłaty.
Podziękuj lewicy i feministkom.
Albo popłacz się, bo nie czaisz o co chodzi.
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: trzeba by było upaść na łeb żeby rodzic dziecko facetowi który ani nie zarobi ani nic w domu nie naprawi ani ugotować nie umie , nie będę sobie brała na wychowanie starego ułomnego konia
Trzeba sobie powiedzieć jasno większość facetów to kaleki życiowe a znaleźć ogarniętego to jak trafić szóstkę w totka
  • Odpowiedz
@Linnior88 Problem w tym że to ciebie teraz utrzymujemy my, faceci, a dziecko i tak prędzej czy później urodzisz, tylko patusowi. Do kogo pójdziesz po Kasę? Nie do niego, do nas.
Do ciebie nigdy nie dotrze że wina takiego systemu ekonomicznego to wina lewicy i głównie kobiet.

Jeszcze jedno, polska jest biednym krajem, ale sami faceci biedni nie są. A to że akurat ciebie nikt nie chce, więc ujadasz jak wściekły piesek.
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: kiedyś kobiety nie miały innych stresów niż dom - ich głównym zajęciem była troska o dziecko i o to, żeby mąż był zadowolony. a dzisiaj mężczyzna by chciał mieć to wszystko, ale nic od siebie nie dawać wzamian
  • Odpowiedz