Wpis z mikrobloga

List pożegnalny już wydrukowany. Aby nie zginął zostanie rozesłany jutro rano na meila do najbliższych. To jest ten moment, w którym człowiek doszedł do ściany i aby dłużej, oraz bardziej się nie męczyć postanowił zakończyć to tu i teraz. Wybrałem chyba najbardziej bezbolesną metodę - zaczadzenie w odpalonym samochdozie. Miał być sznur, ale nie wiem czy dał bym radę, a tak tylko usnę i po sprawie. Tylko nie idźcie w moje ślady. Życie jest zbyt piękne, ale niestety nie moje. #zalesie #samobojstwo
  • 158
@kenay ziomek nie sznur. Pomyśl sobie, że później zwieracze ci puszczają i wisisz obsrany i ogląda cie policjanci, straż ratownicy medyczni, lekarz, prokurator, pracownicy zakładu pogrzebowego. Lepiej tabsy.
@mecenassrenas: @Mozolny_Szturm12 @MatthewV3 Skoro jest okazja to o to zapytam, co wami kieruje, że udaremniacie człowiekowi próbę odejścia z tego świata na własnych warunkach? Macie jakąś satysfakcję z tego, że dzięki wam ktoś kto się poddał będzie musiał przecierpieć przy dobrych wiatrach kilka miesięcy w psychiatryku?


@spokojnyinformatyk: ja #!$%@?, najgorsze jest to że jeszcze inne barany cię plusują, chłop chce sie odpalić z niewiadomego powodu, nie znamy jego sytuacji, nie
@kenay: tylko nie w aucie elektrycznym!

A poważnie, to mordo – daj spokój. Twój zamiar wylogowania to nie rozwiązanie.
Wszystko zmieni się na lepsze w swoim czasie. Musisz w to tylko uwierzyć i trochę szczęściu pomóc.
@January-zwiedza-szpary: no tak
Tylko tyle napisałem
W moim przypadku to może więcej czasu minęło bo pewnie sami nie chcieli się zajmować tym tematem ale skoro ktoś zgłaszał to czemu nie sprawdzić

Dlatego zakladam w przypadku OPa mogła to być godzina bo mówi wprost co chce zrobić
Skoro jest okazja to o to zapytam, co wami kieruje, że udaremniacie człowiekowi próbę odejścia z tego świata na własnych warunkach?


@spokojnyinformatyk: Gdyby chciał po prostu odejść na swoich warunkach, to by nie wszedł na wykop i o tym nie napisał. W ten sposób wplątuje w swój dramat inne osoby, a one może nie chcą brać na siebie takiej odpowiedzialności? I to jest powód wystarczający do tego, aby poprosić służby o
@kenay: Przyjacielu, jestes teraz w złym miejscu i targaja Tobą emocje. Wyobraź sobie, ze za rok mozesz byc w zupelnie innym miejscu w zyciu, w miejscu z ogromem mozliwosci. 800 70 2222 <---- zadzwoń porozmawiaj, to nic nie kosztuje