Wpis z mikrobloga

"Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, gdyż jest to liczba człowieka. A liczba jej: sześćset sześćdziesiąt sześć."
Objawienie 13:18

Powiedz mi, że to jest przypadek, że zmieniani są zawodnicy z konkretnymi numerami 99 9 (po obróceniu o 180° 66 6 (satanistom i masonom nie obca jest izometria))
A zaraz pokazane jak zawodnicy z numerami 66 i 6, których zmiana w ogóle nie dotyczy, krzyżują swoje drogi, dając nam do zrozumienia, że to nie był przypadek. ( _)

#biblia #cytat #apokalipsa #666 #rakow #rakowczestochowa #ligamistrzow #mecz #meczgif #pilkanozna
NotYetDefined - "Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, gdyż jes...

źródło: temp_file7505875585655778944

Pobierz
  • 4
@NotYetDefined: dzięki za ten wpis, trafne spostrzeżenie. Tłumaczy to dotychczasowe, korzystne "losowanie" Rakowa. Myślę że biorąc pod uwagę też pseudonim Medaliki i pozowanie na klub święty, pobożny, proklerykalny, możemy pójść o krok dalej i stwierdzić, że to Raków jest antychrystem przed którym ostrzegano nas w apokalipsie. Myślę że Michał Świerczewski mógł sprzedać klub diabłu (stąd kasa na transfery), który w zamian zapewni zwycięstwo w Lidze Mistrzów i podziw niczego nieświadomej europejskiej