Wpis z mikrobloga

Przeglądam wykop regularnie jednak bez udzielania się. Od momentu jak Konfederacja znacząco urosła w sondażach to zrobił się na nich straszny hejt tutaj, dziesiątki artykułów i wpisów na mirko. Te wyzywające od konfederussi zbierały setki plusów. Osoby broniące partie Mentzena dostawały natomiast masę minusów i były wyzywane. Taki szczyt ataków był jakiś tydzień lub 2 temu. W tym tygodniu mam wrażenie jakby wszystkie osoby wyzywające konfederacje zniknęły z portalu, w gorących (o co teraz nie jest trudno, bo wystarczy kilkadziesiąt plusów) pojawia się więcej wpisów za konfederacja niż przeciwko. Na początku sierpnia te wpisy by zaginęły w morzu wyzwisk.

Tez macie takie wrażenie?

#polityka #konfederacja #neuropa
  • 13
  • Odpowiedz
@kosetka: Mi się już odechciało. Zapewnie po ostatnich wydarzeniach wiele wyborców zraziło sie do konfy i zaczela ja hejtowac tak jak ja.

Po wzroście poparcia w sondażach w koncu media zajęły aie konfa i ja prześwietlily. Ja już nie potrzebuję wiecej informacji o tym jak kłamliwa jest konfa i jakimi debilami są jej wyborcy, którzy wręcz śmieją sie że konfa zalicza kolejna wpadkę xD
  • Odpowiedz
Od momentu jak Konfederacja znacząco urosła w sondażach to zrobił się na nich straszny hejt tutaj,


@kosetka: Mi się wydaje, że raczej od protestu kobiet. Konfederacja #!$%@?ła się na ryj wizurenkowo, bo okazało się, że zamiast liberałów to są zwykli zamordyści. Dodatkowy wpływ mają też te ruchu dążące do koalicji z PiSem
  • Odpowiedz
W tym tygodniu mam wrażenie jakby wszystkie osoby wyzywające konfederacje zniknęły z portalu, w gorących (o co teraz nie jest trudno, bo wystarczy kilkadziesiąt plusów) pojawia się więcej wpisów za konfederacja niż przeciwko


@kosetka: Po dołączeniu Agrounii do KO rzucili zdwojone siły trollerki Konfederackiej, stąd widzisz teraz ich zwiększoną aktywność. Pod dupami się zapaliło, plus standardowe ośmieszanie liderów Konfederacji w wywiadach, ale to w sumie co tydzień się dzieje.
  • Odpowiedz