Wpis z mikrobloga

Oficer na statku: studia które potrafi zaliczyć małpa, zarobki 25k netto w górę przy pracy na pół etatu, nie jesteście w żadnym wyścigu gdzie jakiś przodownik pracy was wyprzedza życiowo bo po pracy zamiast zająć się hobby to oglądał filmiki.

Kodoklepacz: ciężkie studia, konkurencja z trzeciego świata, młodość spędzona na oglądaniu hinduskich tutoriali, gówniane zarobki, po robocie wracasz do chaty otwierać kolejną książczynę odpalać kolejne jutubowe tutoriale by uczyć się najnowszego frameworku TYPESCRIPT TO RUST DANZA KUDURO IMPORT REACT FROM REACT COMPILER od pana hindusa xDDDD

#licbaza NIECH TO BĘDZIE PRZESTROGĄ DLA STOJĄCYCH PRZED WYBOREM ŚCIEŻKI ZAWODOWEJ! TO NAUKA Z CUDZYCH BŁĘDÓW KTÓRĄ OTRZYMUJECIE ZA DARMO!!

#programowanie #pracanamorzu #informatyka #studia #studbaza
zabilem-szeryfa - Oficer na statku: studia które potrafi zaliczyć małpa, zarobki 25k ...

źródło: Screenshot 2023-08-17 at 08.43.35

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@zabilem-szeryfa: no sobie ten marynarz dużo tym autem pojeździ jak go pół roku w chacie nie ma xD
A informatyk pracuje z chaty z dużą elastycznością godzin, czasem do biura podjedzie jak mu się zachce i zagra w piłkarzyki z zespołem, zarobki 10-20k dla przeciętnego seniora, wymiatacz to i 30-50k na łapę gdzieś dla USA zdalnie wyciśnie. Koleś z obrazka jest nieogarem i siedzi 10 lat w gównokorpo zamiast zmieniać firmę
  • Odpowiedz
zarobki 10-20k dla przeciętnego seniora,


@Romska_Palo_Ul_Laputa: to niezły przestrzał dałeś. przecież 10k to jest dla jakiegokolwiek specjalisty wegetacja.

dużo tym autem pojeździ jak go pół roku w chacie nie ma xD


reszta biedaków w ogóle takim nie pojeździ, a żeby mieć pół roku urlopu toby się dali pochlastać. poza tym z takim kapitałem nie musisz pracować całe życie wypatrując gównoemeryturki od jarkacza.

na pewno niczego nie oglądał po robocie tylko sobie
  • Odpowiedz
przecież 10k to jest dla jakiegokolwiek specjalisty wegetacja.


@zabilem-szeryfa: xD, w kraju, gdzie połowa ludzi nawet 5k nie ma. Już mi się nawet nie chce na twojego baita odpisywać. Ahoj kapitanie i pilnuj tam żony i samochodu, bo jedno i drugie może zniknąć. Jak sobie policzysz godzinówkę, ile realnie siedzisz tam na statku, to masz pensję magazyniera. Jakby magazynierzy siedzieli non-stop na magazynie, to też by 25k zarabiali.
  • Odpowiedz
xD, w kraju, gdzie połowa ludzi nawet 5k nie ma.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: no i co że nie ma? to znaczy że ma cię satysfakcjonować życie tak jak oni, wydęte brzuchy, szmaty z pepco, zbierające na tydzień w mielnie?

Ahoj kapitanie i pilnuj tam żony i samochodu,


czemu nazywasz mnie kapitanem? chciałbym nim być, jestem biedakiem w IT.
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: jeśli dla twojego otoczenia nieopodatkowana dniówka 450 gbp którą wydajesz w kraju LCOL jak Polska to mało no to rzeczywiście kolorowo nie jest

aha, komfort psychiczny (brak wyścigu szczurów) też jest swoje wart.
  • Odpowiedz
zarobki 25k netto w górę przy pracy na pół etatu


@zabilem-szeryfa: Bardziej 0.5 x 3 etaty czyli przy pracy na 1.5 etatu. 25k netto to dostanie junior w dobrej firmie i jeszcze dostanie do tego dietę, karnety sportowe i masaże przez co zaoszczędzi z 2k miesięcznych wydatków.
  • Odpowiedz