Wpis z mikrobloga

Gdyby incelstwo miesiączkowalo i nie działały by na nich żadne leki przeciwbólowe, to przestali by piertolić farmazony że różowe mają w życiu łatwiej od niebieskich a już na pewno nie podawali by najżałośniejszego argumentu w historii, jakim jest ilość matchy na tinderze u lasek 4/10. Ba, woleli by sprzedać wszystkie matche i nigdy nie zaruchać niż tak cierpieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #przemyslenia
  • 211
@Rkschuwdu: dorastałam z przekonaniem, że nie wolno wykorzystywać wyglądu i innych prymitywnych narzędzi do manipulacji mężczyznami, że moją największą wartością jest umysł i mądrość a nie ciało, i poszukiwałam mężczyzn, którzy szukają w kobiecie pięknego umysłu a nie ciała, omijałam więc męskich po pustaków, stąd nie miałam nawet możliwości, by któregokolwiek naiwniaka wykorzystać, gdyż postępowałam tak, by takich naiwniaków omijać szerokim łukiem a otaczać się mężczyznami inteligentnymi ( ͡° ͜
@Rkschuwdu: czyli rozumiem im kobieta inteligentniejsza tym brzydsza? XD

Cóż, w takim razie z takim podejściem samce są sami sobie winni, że popełniają samobójstwa po rozstaniu z poebaną babą, która wrobiła ich w alimenty na nie swoje dzieci, czy mają depresję po związku z p0lką. Jak kierują się kootasem i oczami mając w doopie charakter, inteligencję oraz pasje, zainteresowania czy ambicje kobiety a jedynie jej wygląd, to mi ich nawet nie
@AlienFromWenus: chamskimi? Brak poboru do wojska, niższy wiek emerytalny, przywileje za samo bycie kobietą co krok. To jest dopiero chamskie. Czasy, że kobieta ma być szanowana za samo bycie kobieta kończą się, trzeba też sobą coś reprezentować.
I od razu zaznaczę jak mi zarzucisz, że jestem prawiczkiem który życia nie zna, że mam od wielu lat jedną, mieszkamy razem i ona również nie rozumie tego uprzywilejowania z każdej strony. To już
@Akuzativ94: jakie przywileje? Niższy wiek emerytalny, bo kobiety rodzą dzieci i to też wyniszcza organizm, a brak poboru do wojska to względy praktyczne

Te "przywileje" to wyrównanie za to, że kobiety są fizycznie słabsze i miesiączkują/zachodzą w ciążę i ich życie to nieustanny ból będący olewany gdyż "wynika z fizjologii". Facet podczas spustu nie odczuwa bólu. Fizjologia jest przeciwko kobietom i państwo wyrównuje tą niesprawiedliwości oferując kobietom kilka udogodnień dzięki którym
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AlienFromWenus: i jeżeli naprawdę jesteś kobietą i to nie zarzutka to nie myśl, że to z mojej strony jakiś atak. Mimo, że teraz jak przeczytałem swoje wypowiedzi to może tak wyglądać. Daleko mi do przegrywu, więc raczej nie jestem jakimś frustratem co musi pocisnąć kobiecie. Po prostu to jest dla mnie mocno drażliwy temat
@Dezyderiosh: hmm.. moja miesiączka wygląda tak, że średnio 4 do 6 dni co 28 dni (cykle regularne) mam wyjęte z życia. 365/28 daje 13 takich cykli w roku. Czyli średnio 52 do 78 dni w roku "choruję", czyli mogę nawet ponad 2 miesiące w ciągu roku być konkretnie "niedysponowana". Miesiączkuję od 12 roku życia, ale gorzej zaczęło się robić około 15rż. Dajmy na to, że będę miesiączkować do 45rż, to nam
@loginwolny: ale wiesz, że takie miesiączki to jest mały procent kobiet? Współczuję czegoś takiego ale nie zmienia to faktu, że większość kobiet trochę przemęczy się jeden dzień i już z górki, a mimo to mają z tego korzyści przez ten mały procent kobiet, którym naprawdę się należy jakieś wsparcie od państwa z tego powodu.
@Akuzativ94: ale tu nie chodzi tylko o ból xD miesiączka to zakażenie bo krew, a na wojnie brak często możliwości zadbania o higienę. to także wstyd w tych czasach jak pocieknie po nogawce, podczas łaskotek z niebieskim gdzieś źle popłynie i jest brudny materac. Do tego w pracy nie będziesz się myl co 5 minut a podczas okresu nawet jak się dba o higienę to smierdzisz trupem. To także ból cycków,
@Dezyderiosh:

Niebiescy:

- my wiemy że wy rozowe wcale tak nie cierpicie, wcale was tak nie boli, wcale się tak źle nie czujecie, wcale wam nie jest tak ciężko, my mamy gorzej od was

Też niebiescy:

- a skąd wy różowe wiecie, co my czujemy, jak mocno nas boli, jak nam ciężko? Założyłyscie kiedyś nasze buty i szłyście w nich przez nasze życie, by się wypowiadać?
ż niebiescy:


- a skąd wy różowe wiecie, co my czujemy, jak mocno nas boli, jak nam ciężko? Założyłyscie kiedyś nasze buty i szłyście w nich przez nasze życie, by się wypowiadać?


@AlienFromWenus:
dopisz jeszcze po jednym myślniku do obu
niebiescy:
-funkconuja w miare możliwości normalne
różowe:
-dramatyzują i liczą, że każdy będzie się nad nimi pochylał i skakał jak wkoło małego dziecka
@AlienFromWenus: wojna i strach o brak higieny xd oderwanie od rzeczywistości. Faceci na wojnie się martwią, jak pokazał przykład Ukrainy, o to żeby nie mieć odtrzelonego łba, nie zostać wykastrowanym na żywca, nie mieć obciętej głowy, nie być torturowanym czy zgwałconym. Żyjesz w jakimś różowym świecie mówiąc o higienie w czasie pożogi wojennej.
Faceta na wojnie czeka o wiele więcej zagrożeń niż miesiączka, a nie mają z tego powodu odpuszczonej mobilizacji
@Dezyderiosh: no i nie wysyłajcie mnie na wojnę, bo miesiączka to trzeba uważać na higienę wtedy. Co tam, że facet w tym czasie leżąc w błocie z rana postrzałową myśli jak tu przeżyć, a nie czy się wda zakażenie xD