Wpis z mikrobloga

Gdyby incelstwo miesiączkowalo i nie działały by na nich żadne leki przeciwbólowe, to przestali by piertolić farmazony że różowe mają w życiu łatwiej od niebieskich a już na pewno nie podawali by najżałośniejszego argumentu w historii, jakim jest ilość matchy na tinderze u lasek 4/10. Ba, woleli by sprzedać wszystkie matche i nigdy nie zaruchać niż tak cierpieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #przemyslenia
  • 211
@AlienFromWenus: Przepraszam, jestem nie w temacie. Jakoś zaraz mi wylatują niusy o jakiś bezmózgich poczynaniach różowych polek, które na skutek tego dostają po łapach i którymi jest wstrząśnięty cały świat. Ta Anastazja (nie przypadkiem P.) należy może do tej kategorii?
@Dezyderiosh: zwykły "ból brzuszka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Endometrioza jest chorobą narządów płciowych kobiety charakteryzującą się obecnością komórek błony śluzowej trzonu macicy (endometrium) poza jamą macicy (komórki ektopowe). Komórki te (i ich podścielisko) przypominają budową komórki znajdujące się wewnątrz jamy (endometrium) i wykazują aktywność wydzielniczą. Reagują one na zmiany hormonalne zachodzące w cyklu miesiączkowym, czego następstwem jest przewlekła reakcja zapalna. W procesie tym dochodzi do wewnętrznych krwawień,
@wojtek-m: no pojechała z pejetami gdzieś po zioło a skończyła zgwałcona, bez palców i martwa w krzakach. Chodzi o to że ona zaufała obcym typom i została zamordowana, ja bym się bała umówić z obcymi ludźmi na wyjazd do Chorwacji, bo nie wiadomo czy nie byłoby zbiorowego gwałtu (a kobiety w grupie, może les, pełniły by rolę przyzwoitek do nagrywania filmów) albo nie sprzedali by mnie ruskim na organy. Ewentualnie zdarzył
A z jakiego powodu mamy mniej zarabiać z powodu np wolniejszych ruchów wywołanych okresem? To nie jest nasza wina ale nie może być tak że z powodu gorszego stanu zdrowia mamy mniej zarabiać. To niesprawiedliwe i chamskie. Kobiety nie mogą tracić na tym że natura je w taki a nie inny sposób doświadczyła, od tego jest państwo by niwelować takie różnice.


@AlienFromWenus: dlaczego pracodawca ma Ci płacić za sam fakt istnienia?
@AlienFromWenus: Kochana Pani, nie wiem ile szanowna Pani ma lat i cieszę się, że jest Pani obdarzona jakimś instynktem samozachowawczym, ale proszę mi uwierzyć - młode dziewczyny, jeśli słyszą, że coś jest niebezpieczne, to bardzo często z własnej i nieprzymuszonej woli robią to (prawdopodobnie w szukaniu nowych podniet). Na szczęście (dla nich) nawet jak baba kopnie randomowego faceta w jaja to jest duża szansa, że stulejarze nookoło też zaczną butować gościa,