Wpis z mikrobloga

Gdyby incelstwo miesiączkowalo i nie działały by na nich żadne leki przeciwbólowe, to przestali by piertolić farmazony że różowe mają w życiu łatwiej od niebieskich a już na pewno nie podawali by najżałośniejszego argumentu w historii, jakim jest ilość matchy na tinderze u lasek 4/10. Ba, woleli by sprzedać wszystkie matche i nigdy nie zaruchać niż tak cierpieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #przemyslenia
  • 211
Ból brzuszka raz w miesiącu, literally agonia


@Dezyderiosh: byś pobył trochę czasu z panną, która przechodzi ten okres gorzej, to byś zmienił zdanie. Moja była potrafiła mieć takie ataki, że się zwijała w kulkę i po prostu próbowała to jakoś przetrzymać, nie życzę takiego czegoś nikomu.
@wicherq: To jest niestety argument za tym co ona mówi. Facet z gorączką kwalifikuje się na chorobowe. Jeśli zrównujesz to z bolesnym okresem, to znaczy że kobiecie w takim stanie tez się należy chorobowe na te dni.
A faceci zamiast jakoś być wyrozumiałymi dla kobiet podczas okresu i im pomagać to mają w doopie że cierpią,


@AlienFromWenus: To czy twój osobisty facet jest wyrozumiały i współczujący to jest efekt tego jak go sobie wybrałaś.
Ale w pracy trudno oczekiwać żeby faceci byli wyrozumiali i co miesiąc odwalali za ciebie robotę w te dni, a zarobki będziecie mieli takie same.
A faceci zamiast jakoś być wyrozumiałymi dla kobiet podczas okresu i im pomagać to mają w doopie że cierpią, mają one pracować, dźwigać mimo bólu, pamiętać o wszystkim mimo problemów z koncentracją, dać sobie radę, do tego mieć dobry humor by faceta nie drażnić bardziej, bo po co ma on mieć choć odrobinę wyrozumiałości, przecież właśnie szanowny pan mężczyzna wrócił zmęczony z pracy, ma zły humor i nie ma, że kobieta ma
dzi ten okres gorzej, to byś zmienił zdanie. Moja była potrafiła mieć takie ataki, że się zwijała w kulkę i po prostu próbowała to jakoś przetrzymać, nie życzę takiego czegoś nikomu.


@Niebadzsmokiem:
Do Ciebie i innych imbecyli co jęczą, że ich panna miała ciężkie okresy.
Żyłem i z takimi co też miały ten problem, ale jednocześnie miały 3 cyfrowe IQ i potrafiły ten problem ogarnąć z lekarzami czy na inne sposoby,
@nad__czlowiek: Oczywiście zgadzam się z koleżanką, to tylko i wyłącznie wasza wyobraźnia, że my niby mamy „łatwiej”. Ale czego oczekiwać od was, jak nie macie pojęcia jak działa kobiecy organizm. Podobna sytuacja w sprawach łóżkowych.
wiłem tylko malutki wycinek informacji, no więcej nie było konieczne. Ty zaś wymyśliłeś sobie całą resztę i nas tej podstawie nazwałeś mnie imbecylem. Więc teraz pytanie kto tu faktycznie jest imbecylem.


@Niebadzsmokiem: sądząc po twoich problemach to Ty i twoja partnerka
@RedTiger: no po ponad 20 latach bycia kobietą trudno mi byłoby wytrzymać miesiąc w zupełnie nowym ciele, z nowymi oczekiwaniami społeczeństwa wobec mojej osoby itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) co innego gdybym była facetem od urodzenia. Ale nawet mój niebieski twierdzi że mam w sobie parę zachowań typowo męskich (a on na tym polu akurat typowo damskich xD więc się uzupełniamy) więc uważam że nie byłoby tak