Wpis z mikrobloga

Były prezydent Czech: jeśli ktoś jest zdolny gwałcić, jest też w stanie walczyć.
https://echo24.cz/a/HcYuA/zpravy-domov-kdo-je-schopen-znasilnit-je-schopen-branit-vlast-rekl-byvaly-prezident-milos-zeman
"Kto jest zdolny gwałcić, jest też w stanie walczyć. Nie twierdzę, że koniecznie w okopach - mogą pracować w fabrykach zbrojeniowych, odgruzowywać, pomagać w służbie zdrowia. To się jednak nie dzieje".
#ukraina #czechy #przestepczosc #ukraincy
  • 4
  • Odpowiedz
@zgubilem-konto: Prawda, chociaż czeskiego nie znam. Dlatego uważam, że nie powinno się piętnować Panów chodzących na divy, bo zmniejsza to ilość potencjalnych gwałtów. W starożytnym Rzymie nawet żonaci chodzili na divy i to z szacunku dla swoich żon, bo wobec matki swoich dzieci nie chcieli spełniać niektórych fantazji (no wyobraź sobie, że baba bierze do buzi a potem idzie całować swoje dzieci).
  • Odpowiedz
@wojtek-m: tu nie chodzi o divy czy przegryw, tylko u przestępców z Ukrainy, którzy robią syf w Czechach. Niedawno jeden z nich w Pilznie zgwałcił piętnastolatkę i próbował zabić. Podobno ona też Ukrainka, znali się, ale to bez znaczenia. Dlaczego takich jak on nie wysyła się na front, tego nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@zgubilem-konto: No właśnie nie znam czeskiego i nie wiedziałem o co chodzi. Faktycznie, jak robią bydło to od razu do kołchozu. Robiłem w Czechach parę miesięcy i jak jakaś czeszka została zgwałcona to od razu robili wjazd z psiarnią na Polską "ubytownie" (chotel robotniczy), a tam legalnie np. w pokoju obok "drużyna pierścienia" (takie skrzaty) sobie legalnie divy na spółę wynajmowali, co ciekawe, wtedy byłem tym zdegustowany(mądrość przychodzi z wiekiem). No
  • Odpowiedz